حجت‌الاسلام نوری زاده:

۵۲۳ برنامه فرهنگی، تبلیغی و آموزشی در سالروز حماسه ۹ دی توسط تبلیغات اسلامی تهران برگزار می‌شود

به گزارش نویدتهران،مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری ۵۲۳ برنامه فرهنگی، تبلیغی همزمان با یوم الله نهم دی خبر داد.
حجت‌الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده، مدیرکل، سوم دی‌ماه جاری در گفتگو با روابط عمومی، ضمن گرامیداشت سالروز حماسه ماندگار تاریخ ایران اسلامی در ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های انجام‌شده، ۵۲۳ برنامه فرهنگی، تبلیغی به مناسبت یوم‌الله حماسه نهم دی، برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام نوری زاده، در ادامه افزود: برنامه‌ریزی و اجرای یکصد گفتمان دینی و جلسه پرسش و پاسخ در مراکز آموزشی و دینی ازجمله کانون‌های فرهنگی – تبلیغی، مدارس و نیز مؤسسات قرآنی، یکی از برنامه‌های محوری است که با حضور جوانان و نوجوانان به اجرا درمی‌آید.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، در ادامه خاطرنشان کرد: مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی همراه با جلسات بصیرت افزایی و تبیین دیدگاه‌های مقام معظم رهبری پیرامون ضرورت دشمن‌شناسی در ۱۵۳ مسجد روستایی توسط روحانیون مستقر، ۲۰۰ حسینیه و هیئت محوری، یکی دیگر از برنامه‌های محوری است که با حمایت و پشتیبانی ادارات تبلیغات اسلامی تهران برگزار می‌شود.
نوری زاده، با اشاره به تبیین حماسه نهم دی توسط ۲ هزار امام جماعت ادارات و کارخانجات، یادآور شد: مبلغین و مبلغات تحت پوشش این سازمان، علاوه بر آگاهی بخشی افکار عمومی با تحلیل وقایع ۹ دی سال ۸۸، سؤالات آنان را نیز پاسخ خواهند داد.
حمایت و پشتیبانی از فعالیت ۲۰ تشکل مردمی، برپایی ۵۰ نمایشگاه فرهنگی توسط کانون‌های فرهنگی تبلیغی، فعال‌سازی مساجد محوری، برگزاری مسابقات فرهنگی و نیز اطلاع‌رسانی به گروه‌های هدف از طریق سامانه پیامکی، حضور فعال در فضای مجازی با درج مقالات، تصاویر، سخنان امام راحل و رهبری معظم انقلاب پیرامون ضرورت هوشیاری آحاد جامعه در مواجهه و مقابله با دسیسه‌های دشمنان اسلام از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که با مشارکت سایر دستگاه‌های فرهنگی، ادارات و تشکل‌های مردمی انجام خواهد گرفت.