فراخوان یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری «خورشید ولایت» منتشر شد

به گزارش نویدتهران،فراخوان یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری «خورشید ولایت» با موضوع «امام رضا(ع)، معرفت، زیارت، نماز، ولایت فقیه، مدافعین حرم» منتشر شد.
مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی در این خصوص گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد زمینه برای ارتباط هرچه بیشتر کودکان، نوجوانان و جوانان با فضایل معنوی امام رضا(ع)، تقویت باورهای دینی و مذهبی کودکان، نوجوانان و جوانان دانش‌آموز، ترویج فرهنگی نماز، ولایت فقیه و معرفی و بازشناسی شهدای مدافع حرم است.
محمدتقی فخریان افزود: این جشنواره برای دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه در رشته‌های دلنوشته، نقاشی، خوش‌نویسی، داستان، شعر، عکاسی، فیلم کوتاه و سرود برگزار می‌شود.
وی گفت: همچنین دانش‌آموزان دوره اول و دوم ابتدایی در رشته خط تحریری، دلنوشته و نقاشی تحصیلی می‌توانند با ارسال آثار در این جشنواره شرکت کنند.
مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی افزود: دانش‌آموزان علاقه‌مند، فرصت دارند تا 10 اردیبهشت سال 97 آثار خود را به نشانی مشهد مقدس، بلوار سجاد، خیابان یاسمن، نبش یاسمن 5، بنیاد فرهنگی رضوی ارسال کنند.
لازم به ذکر است؛ علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط شرکت در جشنواره به سایت http://bonyadfarhangi.aqr.ir مراجعه کنند.