فرمانده سپاه جلفا:

روز قدس، جلوه واقعی اتحاد دنیای اسلام است

به گزارش نویدتهران،فرمانده سپاه جلفا در آستانه روز قدس، ضمن گرامیداشت این روز، روز قدس را روز جلوه واقعی اتحاد دنیای اسلام عنوان کرد.

خلیل شریفی ،با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس گفت: امام امت(ره) با نامگذاری روز قدس به نام روز دفاع از مظلوم با محوریت ملت ستمدیده فلسطین، برای همیشه موجب تقویت و بیداری مسلمانان در برابر پدیده شوم صهیونیسم جهانی شده است.

وی افزود: ایران اسلامی از ابتدای انقلاب، با مطرح کردن مسائل مختلف دنیای اسلام درصدد ایجاد وحدت در قبال انسجام کشورهای اسلامی در برابر توطئه کشورهای غربی و صهیونیستی بود و نامیدن این روز یکی از بهترین نمونه های نگاه ایران به تمام دنیای اسلام است.

شریفی به تلاش دشمنان قسم خورده اسلام و فتنه‌گران زخم خورده در کمرنگ کردن روز قدس اشاره و اظهار کرد: بدخواهان این نظام می خواهند در صفوف فشرده امت حزب‌الله و پيرو روح‌اله شكاف ايجاد کنند و در تحقق آرمان الهي آزادي قدس خلل ايجاد کنند ولی همه ساله حضور مؤمنانه و آگاهانه مردم انقلابي در راهپيمايي عظيم قدس، توطئه فتنه‌گران را به فضل الهي نقش بر آب ساخته و آنان را دچار ندامت و يأس نموده است.

عضو شورای تامین شهرستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نیروهای قوی، کارآمد و نیروهای امنیتی و سپاه و نیروی انتظامی و سربازان گمنام ولی عصر(عج) که اشراف کاملی برمجموعه‌های ضد انقلاب دارند دشمنان هرگز نمی‌توانند به اهدافی که ناامن کردن و ضربه زدن به انقلاب و نظام است برسند.

فرمانده سپاه جلفا در پایان به حضور پرشور ملت انقلابی در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: در آخرین جمعه ماه رمضان، مردم جلفا نیز همصدا با ملت انقلابی ایران آزادي قدس شريف را فریاد می زنند و با خروش انقلابی خویش، لرزه بر اندام مستکبران جهان و اشغالگران قدس شریف افکنده و حقانیت تنیده شده در مظلومیت مردم فلسطین را طنین انداز می کنند.