صبح امروز؛

راهپیمایی جاماندگان اربعین تهران در کمال امنیت و آرامش برگزار شد

به گزارش نویدتهران، رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه حضور خیل عظیم جمعیت در راهپیمایی جاماندگان اربعین غیر منتظره بود، بیان داشت: راهپیمایی اربعین در تهران در کمال امنیت و آرامش و بدون هیچ مسئله ای برگزار شد.
سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه با توجه به تجارب سنوات گذشته تمهیدات لازم در خصوص راهپیمایی جاماندگان اربعین پیش بینی شده بود، بیان داشت: برای امنیت این مراسم و مدیریت ترافیکی آن برنامه ریزی دقیق و مفصلی انجام گرفت و از نیمه شب گذشته کل یگان های این فرماندهی به صورت آماده باش 100 درصد بوده اند.
وی با اشاره به اینکه حضور خیل عظیم جمعیت در راهپیمایی جاماندگان اربعین غیر منتظره بود، افزود: انبوهی از جمعیت تهران با حضور پرشور و حماسی ارادت خود را در کمال آرامش و انضباط به منصه ظهور رساندند.
رئیس پلیس پایتخت، عنوان داشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تمام توان در حوزه های مختلف امنیتی، انتظامی و ترافیکی پای کار بود تا این راهپیمایی عظیم بدون هیچ مسئله ای در اوج امنیت و آرامش برگزار شد.
سردار رحیمی خاطر نشان کرد: بحمدالله این حرکت خود جوش و معنوی امروز به یک سنت حسنه تبدیل شده و این حادثه عظیم نمادی زیبا و با شکوه از شور و علاقه مردم ما به اهل بیت عصمت و طهارت می باشد .