آیت الله العظمی نوری همدانی :

حوزه افرادی را برای پست های حساس نظام تربیت کند

به گزارش نویدتهران،امروز یکی از مسائل مورد نیاز از سوی حوزه، تربیت روحانیون متعهد و انقلابی برای پست های حساس است، نباید این مسائل از سوی مسئولین حوزه نادیده گرفته شود و به راحتی از کنار آن گذشت.
حضرت آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار حجت الاسلام والمسلمین نبوی، معاون تبلیغ و مسئول بسیج و امور نخبگانی حوز ه های علمیه بر هجرت علما و روحانیون توانمند به شهرها و روستا تاکید کردند و گفتند: در شرائطی قرار داریم که جامعه نیازمند به مبلغان توانمند برای پاسخ گویی است و این نیاز الان وجود دارد و لازم است برای رفع این نیاز توجه بیشتری از سوی مسئولین حوزه ها بشود.

این مرجع تقلید افزودند: امروز یکی دیگر از مسائل مورد نیاز از سوی حوزه، تربیت روحانیون متعهد و انقلابی برای پست های حساس است، نباید این مسائل از سوی مسئولین حوزه نادیده گرفته شود و به راحتی از کنار آن گذشت.

معظم له بابیان اینکه همه علوم از اسلام برخاسته و حوزه ودانشگاه مبتنی بر آموزه های اسلام شکل گرفته ؛افزودند: امروز شاهد این قضیه هستیم که اروپائی ها وغربی ها علوم اسلامی سکولار کرده وبه جامعه اسلامی ارسال می کند.

ایشان درپایان با بیان اینکه بعضی افراد و جریان ها علوم را به غربی ها نسبت می دهند گفتند: الان درد جامعه این نوع افراد و جریان ها هستند و بایداقدام لازم و متناسب با آنها انجام داد.