آیت الله العظمی جوادی آملی در پیامی تاکید کردند:

حضور همه در راهپیمایی روز قدس تضمین کننده امنیت داخلی است/ حمله موشکی سپاه درس عبرتی برای بیگانگان بود

حضرت آیت الله جوادی آملی، در پیامی، پاسخ سپاه پاسداران را دفاعی عمیق و حساب شده دانستند و حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را تامین کننده امنیت داخلی و همچنین امنیت جهان اسلام بر شمردند.
به گزارش نویدتهران، حضرت آیت الله جوادی آملی طی پیامی با محکومیت حوادث تروریستی اخیر تهران، پاسخ سپاه پاسداران ایران اسلامی را دفاعی عمیق و حساب شده دانستند و تاکید داشتند: امیدواریم بیگانه درس عبرت بگیرد و دیگر به خود اجازه ندهد به حرم امن ایران اسلامی طمع کند.
ایشان در پیام خود آحاد ملت ایران را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نموده و ابراز داشتند: حضور در «راهپیمایی روز قدس»، هم امنیت داخلی را تضمین می کند، هم امان مسلمانان را حفظ می کند، هم امنیت و امان «قدس» را تامین می کند، هم امنیت و امان فلسطینی های مطرود و مظلوم را تامین می کند و هم استکبار و صهیونیست را محکوم و مخذول می کند.
متن کامل پیام معظم له به شرح ذیل است:
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
بهترین حمد و ثنا، مخصوص ذات اقدس اله است و بهترین تحیت و درود به روان پاک انبیاء و اولیاء و اهل بیت عصمت و طهارت و صدیقه کبری صلوات الله علیهم اجمعین است و سلام و تحیت الهی نسبت به روح پاک امام راحل و شهداء انقلاب و جنگ تحمیلی!
ملت بزرگ ایران مستحضرند که ماه مبارک رمضان، بهترین و برجسته ترین ماه و به تعبیر روایات و ادعیه، هم «قرة الشهور» است و هم «راس السنة»؛ بیشترین فضیلت در این ماه است که امیدواریم همه شما از فضایل این ماه برخوردار شده باشید و برخوردار بشوید و قدر این ماه را بدانید.
این چند نکته برای همه ما ضروری و لازم است؛
یک اینکه «تروریست» هرگز به مقصد نمی رسد و «ترور» کار نافرجام است و جان باختگان اخیر مجلس و مرقد امام رضوان الله تعالی علیه، خونهای حقّشان به ناحق ریخته شد که امیدواریم با شهدای اسلام محشور باشند و تروریست ها به شدیدترین انتقام الهی محکوم باشند.
مطلب دوم، دفاع عمیق و عریق و حساب شده ایران اسلامی[است که] به دست توانمند برادران سپاهی انجام شد که امیدواریم بیگانه درس عبرت بگیرد و دیگر به خود اجازه ندهد به حرم امن ایران اسلامی طمع کند.
سوم، حضور همه عزیزان در «راهپیمایی روز قدس» است که این، هم امنیت داخلی را تضمین می کند، هم امان مسلمانان را حفظ می کند، هم امنیت و امان «قدس» را تامین می کند، هم امنیت و امان فلسطینی های مطرود و مظلوم را تامین می کند و هم استکبار و صهیونیست را محکوم و مخذول می کند و جهان را برای ظهور و حضور صاحب اصیل و اصلی اش فراهم می کند، که امیدواریم اینچنین باشد.
غفرالله لنا و لکم
والسلام علیکم و الرحمه الله و البرکاته
جوادی آملی