فراهانی قرائت کرد:

بیانیه 240 نماینده مجلس در حمایت از عملکرد کمیته امداد امام خمینی(ره)

به گزارش نویدتهران،عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه 240 نماینده مجلس در حمایت از عملکرد کمیته امداد امام خمینی را قرائت کرد.
احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 13 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 40 نفر از نمایندگان در خصوص رضایت از عملکرد کمیته امداد امام خمینی را قرائت کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی که با تحت حمایت قرار دادن بیش از 3 میلیون نفر مددجوی دائم و 2 میلیون نفر نیازمند موردی بزرگترین نهاد حمایتی کشور است، تنوع و تعدد سرفصل های خدمات رسانی به خانواده های تحت حمایت که بالغ بر 35 فصل بوده حکایت از جامع نگری مدیران این نهاد به رفع نیازهای مختلف مددجویان دارد.

کمیته امداد امام خمینی در آستانه 14 اسفند سالروز این نهاد مقدس است که ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با علم و آگاهی از شرایط کنونی کشور و مشکلات عدیده اقشار نیازمند و محروم از خدمات رسانی این نهاد در اقصی نقاط کشور رضایت خود را اعلام می کنیم و حمایت از طرح ها، برنامه ها و افزایش اعتبارات توسط دولت را تاکید می کنیم.

همچنین از زحمات و تلاش های خالصانه همه امدادگران و کارکنان این نهاد مقدس به ویژه برادر بسیجی مهندس فتاح ریاست کمیته امداد که با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی خود تحولات چشمگیری در مدت مدیریت این نهاد ایجاد کرده و بارها به دوردست ترین و محروم ترین نقاط کشور سفر کرده است و از نزدیک با مشکلات و نیازمندی های خانواده های تحت پوشش آشنا شده است، تقدیر و تشکر می کنیم.