سردارحسین اشتری:

تعدادی از افراد مرتبط با حادثه تروریستی مجلس و حرم امام راحل دستگیرشدند

 فرمانده نیروی انتظامی از شناسایی و دستگیری اعضای یک تیم تروریستی ، صبح امروز در اطراف تهران خبر داد و گفت: افرادی مرتبط با گروه های تروریستی پس از حادثه تروریستی مجلس و حرم امام با هوشیاری پلیس ، سپاه ، بسیج و سایر نیروهای امنیتی دستگیر شدند.
به گزارش نویدتهران، سردار حسین اشتری در حاشیه نشست عمومی فرماندهان، روسا و مدیران ناجا در جمع خبرنگاران از شناسایی و دستگیری اعضای یک تیم تروریستی در اطراف تهران خبر داد و اظهار کرد: صبح امروز اعضای یک تیم تروریستی در اطراف تهران به دام تور اطلاعاتی مأموران نیروی انتظامی افتادند و دستگیر شدند.
وی با اشاره به حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل، افزود: پس از حادثه تروریستی روز چهارشنبه (17 خرداد) تعدادی از افراد مرتبط با گروه های تروریستی با هوشیاری نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و دیگر دستگاه های امنیتی و نظامی شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی افراد مرتبط با گروه های تروریستی شناسایی و تحویل مقامات قضائی شدند، همچنین با اقدامات پلیس اطلاعات و امنیت ناجا در کنار اشراف اطلاعاتی و اقدام بموقع دستگیری هایی نیز در استان های مختلف در رابطه با افراد مرتبط با گروه های تروریستی صورت گرفت.
سردار اشتری گفت: مردم در خصوص شناسایی و دستگیری این افراد ( تروریست ها) با نیروی انتظامی و دیگر دستگاه های امنیتی همکاری مطلوبی داشتند که لازم می دانم از همکاری و هوشیاری مردم تشکر کنم.