مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی خبر داد:

اولین همایش «رسانه و تبلیغ دینی» در استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

به گزارش نویدتهران،مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری اولین همایش «رسانه و تبلیغ دینی» همزمان با روز قلم در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدشهاب‌الدین حسینی با اعلام خبر برگزاری همایش «رسانه و تبلیغ دینی»، اظهار کرد: در دنیای امروزه، نقش و اهمیت رسانه‌ها در هدایت افکار عمومی بر هیچ‌کس پوشیده نیست، لذا بهره‌گیری از رسانه‌ها به‌عنوان ظرفیت‌هایی مهم، برای همه ما ضروری است.

وی ادامه داد: تبلیغ دینی، مهم‌ترین رسالت سازمان تبلیغات اسلامی است و در این راستا استفاده از تمامی بسترها و فضاهای موجود می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف و رسالت خود، یاری کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی اعلام کرد: اولین همایش «رسانه و تبلیغ دینی» در آذربایجان شرقی با هدف تبیین و تشریح توان رسانه‌ها در تبلیغ دینی و همچنین ایجاد فضایی برای ارتباط بیش‌تر سازمان تبلیغات اسلامی با اهالی رسانه، امسال برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش همزمان با روز قلم،در سالن سوره اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان برگزار می‌شود، گفت: از تمامی اهالی رسانه،فعالان فضای مجازی و مبلغات دینی فعال در فضای رسانه ای استان دعوت می‌کنیم در این همایش که در ساعت ۹:۳۰ صبح پنجشنبه، ۱۴ تیر برگزار می‌شود حضور یابند.

دکتر حسینی، سخنران ویژه همایش «رسانه و تبلیغ دینی» را دکتر احمدرضا متین‌فر، رئیس فضای مجازی موسسه سراج و استاد دانشگاه امام حسین (ع) استان آذربایجان شرقی اعلام کرد.