سرلشکر صفوی:

آمریکائیها پیوند دهنده سعودی ها با صهیونیست هاهستند

سعودی ها برای ادامه حملات نظامی به یمن و حمله به مردم بی دفاع بحرین مجبور هستند به آمریکا ئیها باج دهند و آمریکائیها پیوند دهنده سعودی ها با صهیونیست هاهستند و قطع روابط برخی از کشورهای عربی با قطر هم یک توطئه امریکایی است.

به گزارش نویدتهران،سردار سرلشکر پاسدار دکتر صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا،سخنران یوم الله روز جهانی قدس در استان آذربایجان شرقی در زیارت قبور شهدا در محل گلزار شهدا استان تبریز و در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت شکننده رژیم صهیونیستی گفت:
امروز سرزمین های اشغالی به محیطی شکننده امنیتی تبدیل شده و تامین امنیت برای اشغالگران دیگر در ارادهکو کنترل رژیم صهیونیستی نیست.
وی افزود:
راه اندازی گروهک های تروریستی باعث فراموشی اولویت ملت های اسلامی برای حمایت از مردم فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی نخواهد شد ، چرا که این رژیم جوهره نا امنی و سازنده این گروهک های تروریستی است.
سرلشکر صفوی با اشاره به تلاش دشمنان در ایران هراسی گفت:
آمریکا و رژیم. صهیونیستی و برخی از کشورهای منطقه در توطئه جدید ایران هراسی و اسلام هراسی شکست خورده اند و ملت بزرگ ایران حامی همه مسلمانان اهل سنت و شیعه وسایر فرق اسلامی در مبارزه با گروهکهای تکفیری است.
وی ادامه داد:
آمریکا و هم پیمانانش هرگز نخواهند توانست رژیم صهیونیستی را از کابوس نا امنی و نابودی نجات دهند و این رژیم جعلی و جنایتکار محکوم به شکست است و پیروزی از آن ملت مظلوم فلسطین و مسلمانان جهان است.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پاسخ به سوالی در خصوص راهبردهای حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت:
راهبردنهضتی و توسعه جهاد مسلحانه به کرانه باختری که حدود ۳ میلیون جمعیت و حدود ۵/۸۰۰ کیلومتر مربع وسعت دارد در کنار راهبرد سیاسی وحدت مسلمین بر علیه دشمن مشترک یعنی صهیونیستها و حمایت همه جانیبه مادی و معنوی از ادامه جهاد مسلحانه و مقاومت اسلامی مردم ساکن در فلسطین اشغالی دو راهبرد اصلی در حمایت از مردم فلسطین است.
سرلشکر صفوی از قطع روابط سیاسی ، اقتصادی مخفی و آشکار کشورهای اسلامی با این رژیم و همچنین استفاده از تمامی ظرفیتها و قابلیتهای سازمانهای منطقه ای و بین المللی در حمایت از بازگشت ۵/۵میلیون آواره فلسطینی به موطن خود و همه پرسی از مسلمانان و مسیحیان و یهودیان برای تشکیل دولت واحد دموکراتیک فلسطین بعنوان دیگر راهبردهای حمایت از مردم فلسطین نام برد و در ادامه به راهبردهای اقتصادی و فرهنگی پیش رو اشاره کرد.
سرلشکر صفوی در ادامه با اشاره به دلایل پیوند سعودی ها با آمریکائی ها گفت:
سعودی ها برای ادامه حملات نظامی به یمن و حمله به مردم بی دفاع بحرین مجبور هستند به آمریکا ئیها باج دهند و آمریکائیها پیوند دهنده سعودی ها با صهیونیست هاهستند و قطع روابط برخی از کشورهای عربی با قطر هم یک توطئه امریکایی است، چرا که قطریها یک ذخیره ارزی حدود ۴۰۰ میلیارد دلاری دارند و آمریکائیها به قطر می گویند اگر امنیت می خواهی بایستی سهم ایالات متحده را بدهی و همچنین از گروه های اخوانی مبارز در فلسطین همچون حماس حمایت نکنی.