دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه خبر داد:

۱۸۰ جهیزیه به زوج‌های جوان در مناطق زلزله زده ثلاث‌باباجانی اهدا شد

به گزارش نویدتهران،دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه از اجرای بیش از ۱۱ هزار طرح مردم یاری توسط این قرارگاه در مناطق محروم خبر داد و گفت: ۱۸۰ جهیزیه به زوج‌های جوان در مناطق زلزله زده توسط سپاه اهدا شد.

سردارسرتیپ دوم پاسدار سیدضیاء‌الدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در مراسم اهدای جهیزیه توسط سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه به زوج‌های زلزله زده ثلاث‌باباجانی، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به هر زوج در مناطق زلزله‌زده ۱۴ قلم کالا با مبلغ ۴۰ میلیون ریال اهدا کرده است.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه برای تامین جهیزیه زوج‌های مناطق زلزله‌زده در کمتر از ۱۰ روز و تامین آن از کالاهای ایرانی را قابل تقدیر دانست و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در کنار مردم این مناطق حضور خواهد داشت و خرید کالای ایرانی موجب رونق کارخانه‌های تولیدی است.

وی از جمله اقدامات قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه که پیش از وقوع زلزله نیز مشغول خدمت‌رسانی به محرومان و مستضعفان بوده را اجرای قریب به ۱۱ هزار طرح عنوان کرد.

سردارحزنی با تصریح بر اینکه تامین جهیزیه اقشار نیازمند در استان کرمانشاه توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌تواند انجام بگیرد، گفت: هر هفته در یک شهر مراسم اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان انجام می‌شود.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه مشکلات ما در داخل کشور قابل حل است اشاره کرد و متذکر شد: همه ما باید برای حل مشکلات و پیشرفت کشور تلاش کنیم.