سردار غیب‌پرور:

یکی از وظایف اصلی بسیج کمک به کارآمدکردن جامعه است

به گزارش نویدتهران،رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدمت صادقانه به مردم و کمک به کارآمد شدن جوانان یکی از وظایف اصلی بسیج است.
سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع برخی از مدیران شورای محله های اسلامی اظهار داشت: ما باید یک سوال مهم را از خودمان بپرسیم و آن این است که وظیفه اصلی بسیج چیست؟

وی افزود: خدمت صادقانه به مردم و کمک به کارآمد شدن جوانان یکی از وظایف اصلی بسیج است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر ما به این وظیفه عمل نکنیم دچار خسران می شویم اما اگر به این وظیفه جامع عمل بپوشانیم، به وظیفه دینی انقلابی و اجتماعی خود به خوبی عمل کرده ایم.

سردار غیب پرور تصریح کرد: وظیفه اول ما این است که به ایجاد و زنده کردن روحیه خودباوری در مردم کمک کنیم و اجازه ندهیم مردم خودباوری را فراموش کنند.

وی گفت: خدمت صادقانه در عرصه اجتماعی موجب کادرسازی برای انقلاب می شود؛ مهمترین نگاه بسیج نگاه فرهنگی اجتماعی است و باید این نگاه را دنبال کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به روحیه و تفکر انقلابی مردم خاطر نشان کرد: در هر صحنه ای که انقلابی عمل کرده ایم پیروزی برای ملت ایران بوده است.

سردار غیب پرور در پایان گفت: ما رسالتی بزرگ داریم، دنیا نمیخواهد ما باشیم و پیشرفت کنیم، اما به فضل خدا ملت ایران سرزنده است.