فرمانده نیروی زمینی ارتش:

یکان های زرهی قدرت رزمی فرماندهان هستند

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان گفت: یکان های زرهی در نیروی زمینی ارتش قدرت نظامی و رزمی فرماندهان هستند.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در تیپ ۳۹۲ زرهی خوزستان ضمن دیدار با کارکنان این تیپ گفت: تیپ ۳۹۲ زرهی در دوران دفاع مقدس به عنوان بازوی لشکر ۹۲ زرهی خوزستان در مقابل رژیم بعثی عراق ایستاد و در این مسیر مقدس، شهدای گرانقدری را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری در این بازدید گفت: نیروی زمینی ارتش هر روز بر توان و ارتقاء آمادگی رزمی خود افزوده و تا کنون در حوزه زرهی پیشرفت های چشمگیری را داشته است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین از ابداعات و نوآوری های تیپ ۳۹۲ زرهی خوزستان بازدید کرد و افزود: یکان های زرهی در نیروی زمینی ارتش قدرت نظامی و رزمی فرماندهان هستند و کارکنانی که در این یکانها خدمت می کنند باید با فراگیری آموزش های علمی به ویژه در بحث نوآوری تجهیزات و تسلیحات زرهی اهتمام ویژه ای داشته باشند.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان تیپ به بررسی مشکلات آنها نیز پرداخت.
لازم به ذکر است در این بازدید، فرمانده نیروی زمینی ارتش از کارکنان برتر این تیپ که در طرح رحمه اللعالمین حائز نمرات علمی شدند تقدیر کرد.