نماینده ولی فقیه در سپاه:

گفتمان انقلاب اسلامی عامل بیداری ملت‌ها است

به گزارش نویدتهران،نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به عامل بیداری ملت‌ها تبدیل شده است، گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام راحل و تبعیت از رهبر معظم انقلاب، فتنه‌ها محکوم‌به شکست است.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه به مناسبت ۱۲ بهمن‌ماه سالروز ورود امام راحل به میهن در جمع علمای استان سمنان اظهار کرد: دشمن طی چهار دهه گذشته بارها کوشید تا ما را از پیگیری اهداف و آرمان های انقلاب بازدارد اما گفتمان انقلاب به عامل بیداری ملت ها تبدیل شد و امریکایی‌ها به همین دلیل از ما عصبانی هستند.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب  نه تنها در ایران بلکه در سایر بلاد اسلامی نیز به دنبال ایجاد پایگاه‌هایی برای خود هستند، افزود: غافل از آنکه  گفتمان انقلاب اسلامی مرزها را درنوردیده و ملت‌ ایران و سایر کشورهای اسلامی بیدار و هوشیار هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه بابیان اینکه دوقطبی سازی، اقتدار زدایی و انقلابی زدایی از توطئه های آمریکا برای ایران اسلامی است، ابراز داشت: مقابله با این توطئه تنها با آگاهی و بصیرت، مقاومت کردن و ایستادگی کردن در مقابل دشمنان امکان‌پذیر است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی بابیان اینکه ترویج غرب‌گرایی و سبک زندگی غربی دیگر برنامه آمریکا علیه ایران است، تصریح کرد: طی این چهار دهه، دشمن فتنه‌های مختلفی را برای ملت ایران به کاربردند تا به  اهداف خود برسند اما به برکت وجود امام ، بصیرت مردم و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب، این فتنه‌ها همواره محکوم‌به شکست بوده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان تاکید کرد: ارتقای بصیرت، استقامت‌های فکری و عملی، دشمن‌شناسی و روحیه استکبارستیزی می تواند عامل شکست دشمن در دستیابی به اهداف شوم خود باشد.