بروز رسانی می شود؛

گزارشی از حوادث چهارشنبه سوری

انفجار ترقه چهار مرد را روانه بیمارستان کرد
انفجار مواد محترقه در ساختمان چهار طبقه مسکونی در خیابان نیروی هوایی چهار مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش نویدتهران وبه نقل از۱۲۵، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ در ساعت ۱۸:۵۹ دقیقه امشب بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۳۱، ۴۸ و گروه نجات ۱۱ به محل حادثه در خیابان اول نیروی هوایی، خیابان عباسی رهسپار شدند.
در این حادثه بر اثر انفجار مواد محترقه، طبقه چهارم یک ساختمان چهار طبقه مسکونی طعمه آتش سوزی شد و چهار مرد جوان نیز به شدت آسیب دیدند.
آتش نشانان با حضور در محل حادثه ضمن خاموش کردن آتش، عملیات امدادرسانی به آسیب دیدگان را انجام دادند.
مصدومان بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافته و تحت درمان قرار گرفتند.
تحقیقات بیشتر در خصوص این حادثه هم اکنون توسط کارشناسان آتش نشانی و نیروی انتظامی در حال بررسی است.

دو مصدوم در انفجار مواد محترقه در جنوب تهران
انفجار مواد محترقه در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه مسکونی قدیمی واقع در منطقه خزانه بخارائی موجب زخمی شدن دو پسر نوجوان شد.
در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۹۱ را ساعت ۱۸:۲۲ دقیقه امشب به محله خزانه بخارائی شمالی اعزام کرد.
این حادثه در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه مسکونی قدیمی به هنگام ترقه بازی رخ داد که در جریان آن دو پسر نوجوان به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شدند.
شدت انفجار به حدی بود که به این ساختمان خساراتی نیز وارد شد.
نیروهای آتش نشانی بلافاصله محل حادثه را ایمن سازی کردند و مصدومین را جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.
علت بروز این حادثه هم اکنون توسط کارشناسان آتش نشانی و نیروی انتظامی در دست بررسی است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران:انفجار مواد محترقه منجر به مصدومیت ۴ پسر جوان شد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: انفجار مواد محترقه در یک ساختمان مسکونی در خیابان پیروزی منجر به مصدومیت چهار جوان شد.

سید جلال ملکی لحظاتی پیش در جمع خبرنگاران با اعلام خبر مصدومیت ۴ پسر جوان بر اثر انفجار مواد محترقه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۹ امروز انفجار در یک ساختمان مسکونی در خیابان پیروزی، خیابان نیروی هوایی به سامان ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد حادثه در پشت بام یک ساختمان ۵ طبقه اتفاق افتاده که چهار پسر جوان ۱۸ تا ۲۰ ساله هنگام درست کردن مواد محترقه بر روی پشت بام به علت انفجار این مواد دچار مصدومیت شده‌اند.

ملکی با اشاره به مصدومیت شدید یکی از مصدومان خاطر نشان کرد: هر ۴ مصدوم این حادثه به مراکز درمانی منتقل شده‌اند و آتش‌نشانان هم‌اکنون در محل حادثه، مشغول ایمن‌سازی آنجا هستند.