رئیس پلیس پیشگیری ناجا کشور:

کمپین نه به تصادفات برای حفظ سلامتی و ارتقاء ایمنی تاثیرگذار است

به گزارش نویدتهران،سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا کشور در بازدید از پست ایمنی و سلامت شهرستان ساری، کمپین ملی نه به تصادفات را برای حفظ سلامتی و ارتقاء امنیت مردم بسیار تاثیرگذار دانست.

سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا کشور، در بازدید از پست ایمنی و سلامت شهرستان ساری از تدابیر صورت گرفته در پست های ایمنی و سلامت شهرستان ساری در خدمت رسانی به هموطنان و از فعالیت های بشردوستانه جوانان تقدیر و تشکرکرد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا کشور، ضمن ابراز خرسندی از تلاش های ارزنده جوانان جهت خدمت رسانی در ایام نوروز، گفت: سلامتی و ایمنی مردم سرافراز ایران اسلامی آرزوی ماست که توسط تعداد کثیری از جوانان در قالب تیم های هلال احمر در پست های ایمنی و سلامت طرح های نوروزی دنبال میشود.

سردار شرفی با تاکید بر موثر بودن کمپین ملی نه به تصادفات و ترویج آن میان مردم جامعه و مسافران، تصریح کرد: کمپین ایجاد شده برای حفظ سلامتی و ارتقاء ایمنی مردم عزیز تاثیرگذار است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا کشور، در پایان گفت: تلاش های همه کسانی که در جهت ارتقاء سطح مدیریت و رفاه مردم جامعه تلاش می کنند ستودنی است. سردار شرفی در پایان با امضای میثاق نامه کمپین ملی نه به تصادفات به این پویش و تعهد ملی پیوست.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر به کمپین ملی نه به تصادفات پیوست
محمد محب خدائی رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور با همراهی مهران حسنی معاون اداره کل گردشگری استان مازندران، با حضور در پست ایمنی و سلامت شهرستان نوشهر، از تمهیدات به کارگرفته شده در فضای سازی و خدمت رسانی به مسافران تقدیر کرد و با امضای میثاق نامه به کمپین ملی نه به تصادفات پیوست.

محمد محب خدائی ضمن بازدید از پست ایمنی و سلامت شهرستان چالوس، از نزدیک در جریان روند اجرایی این طرح قرار گرفت. و با خدمات ارائه شده به مسافرین از جمله ربات تلگرامی رسام، طرح بهرفت، جشنواره صلح و دوستی، فضای دوستدار کودک، ایستگاه سلامت و کمپین ملی نه به تصادفات آشنا شد.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور، در این بازدید از تلاش های بی وفقه ارگان های ستاد هماهنگی خدمات سفر تقدیر کرد؛ و گفت: از همه همکاران در ستادهای هماهنگی خدمات سفر به ویژه جمعیت هلال احمر که در جهت رضایت مسافرین نوروزی تلاش میکنند. تقدیر و تشکر دارم.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر پس از این بازدید و آشنایی با جزئیات طرح ضمن استقبال از کمپین ملی نه به تصادفات با امضای میثاق نامه به این پویش ملی پیوست.

اقدامات ارزشمند جوانان در جهت ارتقاء دانش جامعه ستودنی است
انوشیروان محسنی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با همراهی دکتر ظفرمند مدیرکل اداره بیمه سلامت استان مازندران از طرح های ایمنی و سلامت استان مازندران در شهرستان های چالوس و کلاردشت بازدید کرد و با امضای میثاق نامه به کمپین ملی نه به تصادفات پیوست.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در بازدید از طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر در آزاد راه تهران-شمال در شهرستان چالوس و کلاردشت، تدابیر صورت گرفته از سوی جمعیت هلال احمر را در راستای خدمت رسانی به هموطنان تقدیر کرد.

دکتر محسنی با تقدیر از تلاش های مسئولین و نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات به مسافرین، گفت: خدمت رسانی مطلوب به مردم و مسافرین از افتخارات دستگاه های خدماتی در طول سال و نوروز می باشد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به فعالیت های داوطلبانه اعضای جوانان، بیان کرد: آمادگی، راهنمایی، وجود بروشورهای اطلاع رسانی و روحیه همراه با نشاط مسئول و جوانان داوطلب جلوه خاصی از تلاش را نمایان ساخت.

دکتر محسنی پس از آشنایی با فعالیتهای جوانان در پست های ایمنی و سلامت، افزود: تلاش های مسئولان و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر در راهنمایی، اطلاع رسانی، و اقدامات ارزشمند در جهت ارتقاء دانش جامعه نسبت به فعالیت های جمعیت، ستودنی است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان پس از آشنایی با اهداف کمپین ملی نه به تصادفات با امضای میثاق نامه به این کمپین ملی پیوست.

بازدید مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان گلستان از پست ایمنی و سلامت استان مازندران
حجت الاسلام و المسلمین رحیمی رخشان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گلستان از پست ایمنی و سلامت شهرستان گلوگاه در ورودی شرقی استان مازندران بازدید کرد و به کمپین ملی نه به تصادفات پیوست.

حجت الاسلام رحیمی رخشان با تقدیر از تلاش جوانان و نجاتگران جمعیت هلال در ارائه خدمات به مسافرین نوروزی، افزود: جوانانی که بدون هیچ چشم داشتی در صحنه امدارسانی و ارائه خدمات پیشگام هستند و برای نجات جان انسان ها ایثار میکنند؛ یقینا بندگانی هستند که مورد توجه خدا هستند و از طرف خداوند برای این امر برگزیده شده اند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گلستان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع جوانان استان مازندران، گفت: مسلما افرادی که در لحظات ارزشمند نوروز، دور از خانواده های خود به سر میبرند در این مسیر مقدس نهایت تلاش خود را در جهت امنیت مسافرین به کار میگیرند. حجت الاسلام و المسلمین رحیمی رخشان در پایان این بازدید با امضای میثاق نامه به کمپین ملی نه به تصادفات پیوست.