رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت خبر داد؛

کشف ۳۵ فقره موبایل قاپی در تهران

به گزارش نویدتهران، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری موبایل قاپی که با همکاری پسر عمو خود ۳۵ فقره سرقت مرتکب شده بود، خبر داد .

سرهنگ کارآگاه “قاسم دستخال” در گفت و گو یی گفت : در پي افزايش قاپ زني در محدوده سرکلانتري سوم، کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه سوم پلیس آگاهی در مهر ماه طرحی گسترده با همکاری کلانتری های تابعه اجرا کردند.

وی توضیح داد: با افزایش گشت زنی های انتظامی به ویژه نقاط آسیب پذیر، کارآگاهان به راکب و ترک نشین موتورسيکلتی در گشت زنی های انتظامی مظنون می شوند که راکب موتورسیکلت به محض مشاهده خودروی پلیس، از محل متواری و پس از دقایقی تعقيب و گريز در نهایت ترک نشین در خيابان مطهري به هويت امیر دستگير و به پليس آگاهي انتقال می یابد.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه در بررسی سوابق متهم مشخص که وی سابقه دار بوده و پیش تر به جرم سرقت و گوشي قاپي دستگیر شده است، اضافه کرد: کارآگاهان در گام بعدی از تحقیقات پلیسی رد پای وی را در چند فقره سرقت اخیر کشف و متهم که چاره ای جز به اعتراف نداشت به ۳۵ فقره سرقت با همدستي پسر عموي خود به نام نادر اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در بازجویی های پلیسی منکر اطلاع از محل سکونت پسرعمویش می باشد، گفت: با هماهنگی های قضائی تا کنون ۲۷ تن از مال باختگان شناسایی و امیر را به عنوان یکی از سارقان معرفی کرده اند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی در پایان گفت : تحقیقات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه متهم دوم پرونده ادامه دارد.