سردار عبدالــرضا ناظـــری :

کشف یک‌ تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد افیونی ازمحموله کولر های گازی در شرق استان تهران

به گزارش نویدتهران،فرمانده انتظامی شرق استان تهران از انهدام یک باند حرفه‌ای سوداگران مرگ و کشف یک‌ تن و ۴۰۰ کیلوگرم تریاک و حشیش در عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
سردار عبدالــرضا ناظـــری اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه یک باند حرفه‌ای از سوداگران مرگ در حال انتقال محموله‌ای در پوشش قانونی کولر گازی از استان های شرقی به مرکز کشور است و قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان را دارند، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس بعد از چندین روز کار اطلاعاتی دقیق خودرو تریلی حامل مواد افیونی را در مبادی ورودی استان شناسایی و در یک عملیات برنامه ریزی شده پلیسی پس از هماهنگی با مراجع قضائی موفق به توقیف این خودرو شدند.

این مقام انتظامی، در ادامه عنوان داشت: ماموران در بازرسی دقیق این خودرو از بین بیش از ۶۰۰ دستگاه کولر گازی موفق به کشف یک تن و ۴۰۰ کیلو گرم مواد افیونی شامل ۸۰۰ کیلوگرم تریاک و ۶۰۰ کیلوگرم حشیش شدند.

سردار ناظری با اشاره به شگرد این باند قاچاق مواد افیونی تصریح کرد: راننده تریلی پس از بارگیری قانونی کولر های گازی با فک پلمب قسمت بار اقدام به جاسازی و قاچاق مواد مخدر می کند.

فرمانده انتظامی استان در خاتمه با اشاره به معرفی یک متهم به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: شناسایی سایر اعضای این باند در دستور کار ویژه پلیس استان قرار دارد.