اطلاعیه:

کشف و ضبط محموله سلاح از باندهای اشرار/ انهدام شبکه بین المللی قاچاق و ترانزیت مواد مخدر

به گزارش نویدتهران،با اقدام اطلاعاتی یک محموله سلاح و مهمات متعلق به باندهای اشرار کشف وشبکه بین المللی قاچاق و ترانزیت مواد مخدر منهدم شد.

کشف و ضبط محموله ی سلاح از باندهای اشرار توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات کرمان
با اقدامات اطلاعاتی اداره‌کل اطلاعات کرمان یک محموله سلاح و مهمات متعلق به باندهای اشرار از مناطقی در خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان کشف و ضبط گردید.
کشفیات شامل: 2 قبضه کلت کمری، 5 قبضه کلاش، یک قبضه نارنجک‌انداز، یک قبضه آر.پی.جی به همراه 6 موشک آر.پی.جی، یک قبضه توپ اس.پی.جی9، 5 عدد موشک 107 میلی متری، 68 عدد فشنگ دوشکا و 40 عدد نارنجک بوده است.

انهدام شبکه ی بین المللی قاچاق و ترانزیت مواد مخدر
با اقدامات گسترده ی اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان سیستان و بلوچستان ،اعضای یک شبکه ی بین المللی و سازمان یافته ی قاچاق مواد مخدر که محموله های کلان مواد را به صورت مسلحانه از مرز سراوان وارد کشور می نمود شناسایی و نهایتاً با پیگیری های صورت گرفته ، طی چندین ساعت درگیری مسلحانه با قاچاقچیان منهدم و یک محموله ی تریاک به وزن تقریبی 2600 کیلو گرم از باند مذکور کشف و ضبط گردید.
در این عملیات 2 دستگاه خودروی نیسان در صحنه ی درگیری و با آتش نیروهای عملیاتی منهدم و یک دستگاه خودروی تویاتا به همراه 3 دستگاه بیسیم موتورولا مورد استفاده ی عناصر قاچاقچی کشف و ضبط گردید .
شایان ذکر است محموله ی مکشوفه با پوشش قاچاق سوخت و جاسازی در زیر گالن های سوخت حمل می گردید.