رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ خبر داد؛

کشف سرقت ۱۱۰ میلیاردی در تهران

به گزارش نویدتهران، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف پرونده سرقت منزل و دستگیری ۲ برادر سارق خبر داد و گفت: متهمان ۱۱۰ میلیارد ریال ارز و دلار از منزل مال باخته سرقت کرده بودند.
سرهنگ کارآگاه “قاسم دستخال” در گفت و گویی گفت: اوایل مهر ماه پرونده ای با موضوع سرقت منزل در حوالی اختیاریه به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد که شاکي اظهار داشت، سارق یا سارقان مقادیر فراوانی طلا و ارز به ارزش حدود ۱۱۰ میلیارد ریال از منزل وی سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی گفت: در گام اول تحقیقات بلافاصله اکيپي از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل برای بررسي ميداني به نشانی اعلامی اعزام شدند و مشخص شد که سارقان ۲ نفر بودند و با استفاده از یک دستگاه موتورسيکلت به منزل شاکی مراجعه کرده اند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی تصویری از چهره سارقان به دست آمد، گفت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه یکی از سارقان به نام سینا در محله خانی آباد شناسایی شد.

سرهنگ دستخال گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم دوم پرونده برادر سینا و این دو برادر با همکاری یکدیگر سرقت را انجام داده اند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی های قضائی هر ۲ متهم در ۲ عملیات جداگانه دستگیر شدند و بخش اعظم اموال مسروقه نیز در منزل متهمان کشف شده است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی در پایان گفت: هر ۲ متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و با دستور قضائی اموال کشف شده به مال باخته مسترد شد.