سردارعلیرضا لطفی:

کشف بیش از ۶ میلیون عدد مواد محترقه در تهران

به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، با اشاره به انهدام ۲ باند توزیع مواد محترقه در تهران، گفت: از مخفیگاه این متهمان، ۶ میلیون و ۸۶۰ هزار عدد مواد محترقه کشف شد.

سردارعلیرضا لطفی در گفت و گویی به تشریح جزئیات این خبر پرداخت و گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران اطلاعات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ مشخص شد که ۲ باند تهیه و توزیع مواد محترقه در محدوده غرب تهران، با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه پایانی سال، قصد دارند تعداد زیادی مواد محترقه را در شهر تهران توزیع کنند.

وی افزود: بلافاصله با هماهنگی های انجام شده از سوی مقام قضائی دستور بازداشت متهمان این پرونده صادر و تیم های اطلاعاتی و انتظامی پلیس امنیت عمومی برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: پس از چند روز كار اطلاعاتي، تعقيب و مراقبت، در نهایت محل اختفا و فعالیت متهمان شناسایی و روز گذشته طی یک عملیات ضربتی، اعضای این ۲ باند تهیه و توزیع مواد محترقه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سردار لطفی تصریح کرد: در بازرسي های انجام شده از مخفیگاه متهمان و همچنین انباری هایی که اقدام به ساخت این مواد می کردند، ۶ میلیون و ۸۶۰ هزار عدد انواع موادمحترفه کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش برای شناسایی همدستان این متهمان همچنان از سوی پلیس ادامه دارد.