توسط معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

کتاب «آستان بندگی» ویژه نامه اعتکاف منتشر شد

به گزارش نویدتهران،در آستانه ایام البیض کتاب «آستان بندگی» ویژه معتکفان از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی منتشر شد.
به مناسبت فرارسیدن ایام البیض و سیزدهم ماه مبارک رجب، سالروز ولادت با سعادت امام علی (ع) کتاب «آستان بندگی» در شمارگان 3هزار جلد به سفارش معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از سوی اداره تولیدات فرهنگی تهیه و چاپ شد.
این کتاب در راستای افزایش معرفت و کیفیت بخشیدن به اعمال و عبادت‌های معتکفان و با هدف آشنایی و آگاهی برادران و خواهران معتکف با برخی از اعمال و احکام اعتکاف منتشر شد.
کتاب آستان بندگی که در قالب 12 فصل مختلف طراحی شده است، به مباحثی همچون سخن‌دوست، احکام اعتکاف، اعمال اعتکاف، دعای ام داوود، توشه راه، پیشینه اعتکاف، اقامت در خانه خدا، بهانه دعوت، لایق دیدار، در خلوت اعتکاف، دست نیاز، آسیب شناسی اعتکاف، سنگ تمام، یک تیر و چند نشان، دور از اغیار و … می‌پردازد.
کتاب آستان بندگی با تدوین ابراهیم دهدار و ارزیابی علمی حجت الاسلام والمسلمین سید محمود مرویان حسینی و به همت اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی تهیه و تولید شده است.
یادآوری می‌شود؛ محصولات فرهنگی متعددی به مناسبت‌های مختلف از سوی اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی تولید و به زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) ارائه می‌شود.