سردارحسین اشتری:

کاهش ۱۱ درصدی آمار تصادفات از ابتدای همایش اربعین

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی انتظامی از کاهش ۱۱ درصدی تصادفات با توجه به افزایش تردد خودروهای زائران از ابتدای همایش اربعین خبرداد.

سردار “حسین اشتری” در جلسه قرارگاه اربعین در این مرز، اظهارداشت: بی شک اجر همه کسانی که در مراسم بزرگ اربعین زحمت کشیده اند، پیش خدا محفوظ است و امیدواریم همه ما در ثواب زیارت زائرانی که بین نجف تا کربلا در این ایام پیاده روی می کنند، شریک باشیم.

وی گفت: قدردان خداوند هستیم که در این مکان مقدس که یادآور خاطرات شهدای عزیزمان است، توفیق خدمت به زائران امام حسین(ع) را به ما عطا کرده که البته این از معجزات این امام عزیز است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور از کاهش ۱۱ درصدی تصادفات با توجه به افزایش تردد خودروهای زائران از ابتدای همایش اربعین تاکنون خبرداد.

سردار اشتری تصریح کرد: اولویت اصلی ما امنیت زائران و مرزهاست که خدای ناکرده مشکلی پیش نیاید اگرچه همه پای کار هستند و بایستی این هوشیاری تا خاتمه بازگشت زائران تشدید شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه پیش بینی می کنیم تا هفته آینده، روند بازگشت زائران ادامه داشته باشد، گفت: ما نیز تا پایان این ماموریت در کنار زوار هستیم.

وی تصریح کرد: دشمنان به دنبال این هستند تا موج بزرگ و همدلی که به واسطه اربعین بین شیعیان ایجاد شده را خنثی کنند.

فرمانده ناجا گفت: بایستی بهترین برخورد و خدمت را به زائران ارائه دهیم تا ان شاء الله در صحت و سلامت به شهرهای خود بازگردند.

وی با بیان اینکه حتی یک تصادف هم زیاد و نگران کننده است، خاطرنشان کرد: بایستی با جدیت، تلاش، حضور پررنگ و مستمر تا خاتمه بازگشت زائران حضور داشته باشیم.

سردار اشتری ادامه داد: بایستی مدیریت شود و این هماهنگی ایجاد گردد تا موکب ها تا زمان بازگشت زائران به فعالیت خود ادامه دهند.

عالی ترین مقام انتظامی کشوربا بیان اینکه نیروی انتظامی افتخاراین را دارد که پیشتاز خدمت به مردم است، گفت: بیش از ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر به عتبات عالیات مشرف شده اند که از این تعداد بیش از ۲ میلیون نفر به کشورعزیزمان بازگشته اند.

فرمانده ناجا در خاتمه ضمن خدا قوت به همه همکاران مستقر در مرزهای چهارگانه از سازمان ها و ارگان هایی که ناجا را در این ماموریت عظیم همراهی کردند، تشکر و قدردانی کرد.