فرمانده ناجا در نمازجمعه مشهد مقدس؛

کارکنا ناجا برای صیانت از کشور جان خود را می دهند اما اجازه تعدی دشمن به کشور را نخواهند داد

فرمانده نیروی انتظامی گفت : این افتخار بزرگی است که سربازان مقام معظم رهبری در ناجا حاضرند جان خود را بدهند اما یک وجب از خاک کشورمان حتی برای دقایقی در اختیار اشرار و تروریست ها قرار نگیرد.

به گزارش نویدتهران، سردار حسین اشتری بین دو خطبه نمازجمعه مشهد مقدس با تسلیت شهادت جمعی ازمرزبانان غیور، مجاهد و دلاور هنگ مرزی میر جاوه اظهار کرد: شهادت مرزبانان غیور و مجاهد را به محضر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، مردم شهید پرور کشور عزیزمان، زائران و مجاوران بارگاه امام رضا (ع) و نمازگزاران عزیز،خانواده معزز و مکرم این شهدای عزیز و همه همکارانم در نیروی انتظامی تسلیت عرض می کنم.
وی ضمن قدردانی از حضور امام جمعه محترم، استاندار، مسئولان و هم چنین مردم ولایی مشهد مقدس در مراسم تشییع پیکر پاک ۶ تن از شهدای مرزبانی، افزود: امروز مردم عزیز قدردانی خود را از خادمان امنیت کشور نشان دادند.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به شهادت مرزبانان غیور به دست گروهک تروریستی ادامه داد: نیروی انتظامی شهدای بسیاری برای نظم و امنیت به اسلام، انقلاب و کشور تقدیم کرده است.
سردار اشتری خاطر نشان کرد: از مسئولان و دستگاه دیپلماسی کشور می خواهیم از کشور پاکستان این مطالبه را داشته باشند که هر چه زودتر این گروهک های تروریستی که در پاکستان جا گرفتند، آموزش می بینند و خود را آماده می کنند هرزگاهی تحرکاتی داشته باشند، را شناسایی و بر خورد لازم را با آنها داشته باشند.
عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه این ضایعه باعث تاثر و تاسف مردم عزیز، مرزبانان مجاهد، همکارانم در ناجا و خانواده معزز شهدا شد، گفت: رزمندگان اسلام و مرزبانان غیور هم چون گذشته بدون هیچ خللی در اجرای ماموریت ها و پاسداری از خون شهدا، مدافع مرزهای سرافراز کشور عزیزمان هستند و با قوت و صلابت انجام وظیفه خواهند کرد.
سردار اشتری تاکید کرد: گروهای تروریستی این را بدانند این حرکت بدون پاسخ نخواهد ماند و نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح پلسخ دندان شکنی به آنها خواهند داد.
وی خطاب به نمازگراران ادامه داد: خادمان شما مردمان عزیز و فرزندان شما در ناجا آماده برخورد با هرگونه بی نظمی و نا امنی هستند و ان شاء الله به یاری خداوند متعال، جلوی هرگونه تعدی و تجاوزی را خواهند گرفت.
فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد : این افتخار بزرگی است که سربازان مقام معظم رهبری در ناجا حاضرند جان خود را بدهند اما یک وجب از خاک کشورمان حتی بریا دقایقی در اختیار اشرار و تروریست ها قرار نگیرد.
وی گفت: کارکنان ناجا در راستای صیانت از نظم وامنیت کشور با تمام توان و اقتدار خود انجام وظیفه می کنند.
گفتنی است پیکرهای پاک و مطهر ۶ سرباز وظیفه ساکن استان خراسان رضوی و شمالی صبح امروز در میان استقبال نیروهای نظامی و انتظامی وارد مشهد شد.
پیکر شهیدان؛ امیر محمد مکاری، حجت کاظمی، حسین طاهریان، صادق خدادادی،معین بیانی و مهدی امینی که در اقدام تروریستی اشرار در مرز میرجاوه استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند، برای تششیع و تدفین به پایتخت معنوی ایران منتقل شده است.