رئیس پلیس پایتخت:

پیش بینی برای حضور بانوان در شهرآورد پایتخت انجام نشده است

به گزارش نویدتهران، رئیس پلیس پایتخت در خصوص حضور بانوان در شهر آورد ۹۰ پایتخت، گفت: پیش بینی برای حضور بانوان در ورزشگاه آزادی انجام نشده است.

سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران بیان داشت: در سال های اخیر توجه ویژه ای به سرویس مدارس انجام شده چرا که سرویس مدارس ارتباط زیادی با امنیت فرزندان و دانش آموزان ما دارد لذا باید ایمنی آنها جدی گرفته شود.

وی با تاکید بر نقش پررنگ مدیران مدارس در حوزه سرویس مدارس، گفت: مدیران مدارس باید در چند مورد از جمله صلاحیت رانندگان سرویس اهتمام ویژه ای داشته باشند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه خودروی سرویس مدارس با توجه به مبالغ کلانی که پرداخت می شود باید از ایمنی و سلامت کامل برخوردار باشد، بیان داشت: در حوزه نظارت به طور جد پیگیر این موارد هستیم و آموزش را نیز با جدیت دنبال می کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، هدف از برگزاری رزمایش “مهر ایمن، شهر ایمن” را هم افزایی و ایجاد آمادگی هر چه بیشتر عنوان و بیان کرد: با اقتدار و نظم، فضا برای فراگیری علم و دانش و آموزش ایجاد خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به سوالی در خصوص برگزاری شهرآورد ۹۰ در تهران با اشاره به اینکه برای این شهرآورد پیش بینی حضور بانوان نشده، اعلام کرد: بلیت فروشی این بازی به صورت الکترونیک انجام خواهد شد و همه علاقمندان باید بلیت های خود را به صورت الکترونیک تهیه کنند.

سردار رحیمی گفت: هیچ پیش بینی برای فروش بلیت در ورزشگاه نشده و همه علاقمندان پس از تهیه بلیت همراه کارت ملی خود به ورزشگاه مراجعه کنند قطعا ازدحام مقابل درب ورزشگاه توسط افرادی که بلیت تهیه نکردند، سودی ندارد.