سردارحسین اشتری:

پیشتازی نیروی انتظامی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به راه اندازی دبیرخانه ” بیانیه گام دوم انقلاب” در ناجا گفت: نیروی انتظامی برای تحقق اهداف و محورهای بیانیه گام دوم انقلاب پیشتاز است و در این حوزه با نگاه درون و برون سازمانی اقدامات خود را دنبال می کند.
سردار “حسین اشتری” در حاشیه بازدید از نمایشگاه بیانیه “گام دوم انقلاب و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران” در گفت و گویی درباره تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب در ناجا اظهار داشت: پیرو تدابیر و فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب، نیروی انتظامی برای تحقق اهداف و محورهای این بیانیه مهم ، “پیشتازانه” وارد عمل شد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد درباره چگونگی پیاده سازی و تحقق “بیانیه گام دوم انقلاب” در ناجا و تشکیل کارگروه های تخصصی در این حوزه، افزود: در گام اول و پیرو برگزاری نشست ها و جلسات تخصصی و کارشناسانه، ضمن تقسیم کار میان فرماندهی، حفاظت اطلاعات و سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در این حوزه، وظایف معاونت ها و پلیس های تخصصی و ستادی در این راستا، متناسب با ماموریت ها احصا و ابلاغ شد. از طرفی، نمایشگاهی با عنوان ” بیانیه گام دوم انقلاب و نیروی انتظامی ” با مشارکت همه رده های تخصصی پلیس در پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا در حال برگزاری است.

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی جزو اولین سازمان ها در” برنامه ریزی” و “اقدام” برای پیاده سازی تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب است، خاطرنشان کرد: حرکت به سمت ” رسیدن به پلیس در تراز انقلاب اسلامی ” از اولویت های اصلی ناجاست و برای تحقق این مهم و بر مبنای محورهای هفت گانه در بیانیه گام دوم انقلاب، اقدامات خود را دنبال می کنیم.

سردار اشتری با اشاره به راه اندازی دبیرخانه ” بیانیه گام دوم انقلاب” در ناجا، تصریح کرد: بحمدالله در نیروی انتظامی با مشارکت همه پلیس های تخصصی، ستادی و معاونت ها گام های خوبی برای تحقق اهداف و محورهای این بیانیه آغاز شده و تداوم دارد و ان شاء الله دستاوردهای خوبی را در آینده نزدیک داشته باشیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به اینکه در نیروهای مسلح اولین سازمانی هستیم که نمایشگاهی با عنوان “بیانیه گام دوم انقلاب ” برگزار کرده است، ادامه داد: دبیری این نمایشگاه و دبیرخانه به پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا واگذار شده است، در این نمایشگاه ماموریت ها و اقدامات ناجا در خصوص چگونگی تحقق اهداف و محوریت های بیانیه گام دوم انقلاب متناسب با ماموریت ها در زمان “حال” و “آینده” تصویر و ترسیم شده است.

وی ادامه داد: در قبال این بیانیه یک نگاه درون سازمانی و به داخل نیروی انتظامی داریم و در گام بعدی؛ با رویکرد برون سازمانی، نگاهی به جامعه داریم که نقش ناجا در گام دوم انقلاب در جامعه چیست و چه نقشی می توانیم داشته باشیم.

سردار اشتری با بیان اینکه هر چند در آغاز کار برای تحقق اهداف و محورهای بیانیه گام دوم انقلاب در نیروی انتظامی هستیم، تاکید کرد: برای ارتقاء دستاوردهایمان در این حوزه تلاش روز افزون خواهیم داشت.