سردار سلامی در مسجد مقدس جمکران؛

پیروزی های بیشتری در راه است

به گزارش نویدتهران، جانشین فرمانده کل سپاه از لباس جهاد به عنوان لباس عزت یاد کرد و با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت بر داعش گفت: در پرتو هدایت های رهبر فرزانه انقلاب مجاهدان از جای جای جهان اسلام به بسیج جهانی اسلام پیوسته و با مجاهدت های آنان فتنه داعش که نه تنها برای اسلام بلکه برای بشریت نیز خطرناک بود از میان برداشته شد.

سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در صبحگاه مشترک یگان های برگزیده نظامی و انتظامی قم که به مناسبت سالروز آغاز ولایت حضرت مهدی (عج) و هفته بسیج در مسجد مقدس جمکران برگزار شد از شجره طیبه بسیج به عنوان هویتی نیرومند و الهی برگرفته از اندیشه های ژرف و آینده نگرانه امام خمینی (ره) یاد کرد و گفت: این نهاد مردمی، انقلابی توسط مقام معظم رهبری ابعاد و دامنه های وسیع و جهانی یافت و عرصه های مختلف را در بر گرفت.

وی با تبریک پیروزی های جبهه مقاومت از آن به عنوان خاموش کننده شعله های سوزان فتنه ای عظیم برای جهان بشریت نام برد و تصریح کرد: با پایمردی و ایستادگی مجاهدان فی سبیل الله و فرماندهی سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی بر یکی از بزرگترین آرزوهای دشمن مهر پایان نشست.

سردار سلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بعثت مجددی در عالم بود گفت: خورشید پرفروغ اسلام در پرتو انقلاب و در سپهر ایران اسلامی درخشید و امروز این انقلاب شکوهمند توانسته است بر دنیای استکبار غلبه آشکار یابد.

وی از نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگویی از حاکمیت اسلام در عصر جدید نام برد و تصریح کرد: هرچند صف آرایی دشمنان در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با مقیاسی جهانی شکل گرفت تا نور اسلام را کم فروغ کند اما در اوج این نبرد نابرابر ملت ایران و بسیجیان غیور با پوشیدن لباس جهاد عزت را رقم زده اند و امروز نیز لباس جهاد، لباس عزت ما می باشد.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه خاطر نشان کرد: امروز بسیج نیرومند مرزها را درنوردیده و با ایستادگی و مقاومت رؤیاهای شوم استکبار جهانی را بر هم زده است.

وی با بیان اینکه امروز ادبیات مقاومت و فرهنگ ثابت قدم خلق شده است افزود: تفکر بن بست شکنانه بسیج با الهام از تدابیر رهبر فرزانه انقلاب منافع دشمن را با خطر جدی مواجه کرده است.

سردار سلامی با بیان اینکه بدون برقراری موازنه قدرت با دشمنان نمی توان آرام زیست گفت: بسیجیان دلاور ما از هر تهدید دشمن فرصتی ساخته و با حضور جهادی در عرصه های مختلف علمی ایران اسلامی را در تراز قدرت های صاحب دانش و فن آوری روز قرار داده اند.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی به الگوی موفق جهانی تبدیل شده تصریح کرد: دشمنان خدا برای مهار دامنه های قدرت این انقلاب تمام استعداد و ظرفیت خود را بکار بسته اند اما گسترش سیال و پیش رونده این انقلاب بزرگ فتنه های جدید استکبار و صهیونیست علیه محور مقاومت را با شکست سنگین مواجه کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه های خونین در اسلام بودند گفت: در پرتو هدایت های رهبر فرزانه انقلاب مجاهدان از جای جای جهان اسلام به بسیج جهانی اسلام پیوسته و با مجاهدت های آنان و مدیریت سردار سلیمانی “فتنه داعش” که نه تنها برای اسلام بلکه برای بشریت نیز خطرناک بود از میان برداشته شد.

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه سرنوشت اقصی نقاط عالم اسلام به یکدیگر پیوند خورده است گفت: با وحدت جبهه اسلام در ایران، عراق، سوریه، لبنان و … و ظرفیت های ارزشمند گرانسنگ موجود در بسیج مردمی تروریست های تکفیری سرانجام ذلت باری پیدا کردند.

سردار سلامی در پایان با تأکید بر اینکه پیروزی های بیشتری در راه است گفت: رمز اصلی عظمت و قدرت ما تبعیت از ولی فقیه بوده و صهیونیست ها می دانند اگر جنگ دیگری را رقم بزنند از صحنه روزگار محو خواهند شد.