رییس جمهوری در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس:

پیام مردم در روز قدس پیام تنفر از رژیم غاصب صهیونیستی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین است

به گزارش نویدتهران،رییس جمهوری همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، همراه و همگام با مردم مومن و انقلابی تهران در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین شرکت کرد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی ، در تقاطع خیابان وصال به خیل عظیم مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس پیوست و همراه با آنان، خواهان تقویت وحدت مسلمانان و حمایت از مردم مظلوم فلسطین شد.
رییس جمهور در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس درباره پیام این حضور باشکوه مردم گفت: قبل از هر چیز باید از ملت بزرگ ایران تشکر کرد که هر سال پرشورتر از سالهای قبل در خیابانها حضور پیدا می کنند. پیام مردم در روز قدس پیام تنفر از رژیم صهیونیستی غاصب و اشغالگر و پیام حمایت از یک ملت مظلوم بزرگ در تاریخ است که 70 سال مورد ظلم و ستم قرار گرفته است.
دکتر روحانی افزود: روز جهانی قدس امسال اهمیت ویژه دیگری نیز دارد ، از یکسو به خاطر حضور تروریستها در منطقه که مورد حمایت صهیونیستها هستند و مردم ما قاطعانه می خواهند تروریسم را از منطقه بزدایند و بیرون برانند.
رییس جمهور اظهارداشت: مساله دیگر آمریکاست. آمریکایی ها همواره به فکر تجاوز به حقوق مردم بودند و امسال هم طرحهایی که در سنا و مجلس نمایندگان علیه ملت ایران دارند، ملت ایران قاطعانه در این راهپیمایی می خواهد به آمریکایی ها بگوید که پاسخ قاطع آنها را دولت جمهوری اسلامی ایران خواهد داد و مسیری که ملت ایران انتخاب کرده، ادامه می یابد.