تولیت آستان قدس رضوی:

پیام مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان انسجام اجتماعی و وحدت بود

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان قدس رضوی گفت: پیام حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نمایش انسجام اجتماعی و وحدت به دشمن بود.
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در همایش «میثاق با امام» که با حضور فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان، اصناف و بازاریان شب گذشته در رواق امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت: پیام اول حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نمایش انسجام اجتماعی و وحدت به دشمن بود.
وی با بیان اینکه همدلی، همراهی و همکاری رمز موفقیت است، ادامه داد: پیام دوم این بود که در مقابل استکبار با همه وجود خواهیم ایستاد و آن قدر در عرصه تولید، اشتغال، فقرزدایی و کار اقتصادی مؤثر و مولد تلاش خواهیم کرد تا نقشه‌های تحریمی دشمن نقش برآب شود.
عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: نظام بانکی باید پشتوانه ارزشمندی برای تولید کننده، فعالان اقتصادی، ایجاد اشتغال و رفع فقر از جامعه باشد و در خدمت اهداف مهم اقتصادی قرار بگیرد.
وی اظهار کرد: بیگانگان نه گره از مشکل کسی باز کردند و نه باز خواهند کرد، آمریکا و اروپا تاکنون کدام کشور را به سعادت رسانده‌اند؟ دیدیم که چگونه عهد شکنی کردند.
تولیت آستان قدس رضوی عنوان کرد: همین بازاریان و کارآفرینان در جریان جنگ تحمیلی با همه وجود تلاش کردند در بازار تعادل ایجاد کنند تا مشکلی برای مردم بیش از آنچه دشمنان تحمیل کرده ایجاد نشود؛ باید به مردم اعتماد کرد و کار مردم را به مردم واگذار کرد.