پیام فرمانده کل ارتش بمناسبت روز ارتش

به گزارش نویدتهران،امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم

روز ارتش و حماسه آفريني‌هاي نيروي زميني قهرمان، يادگار ارزشمند حضرت امام(ره)، امسال با اعياد شعبانيه بویژه سالروز ولادت حضرت بقيه الله الاعظم امام زمان (عج) مقارن شده و سربازان آن امام موعود در دل عيد ولايت، روز ارتش را گرامي می‌دارند.

ارتش جمهوري اسلامي ايران كه وظيفه دفاع از حدود و ثغور و حفظ نظام را بر عهده دارد، با استقرار در مرزهاي شرقي و غربي، حراست از آسمان ايران عزيز و انجام مأموریت در اقیانوس‌ها، چهره مصمم “اشداء علي الكفار” ي خود را نشان می‌دهد و در عرصه‌های مردم ياري از جمله سال ۹۸ را با ارائه جنبه‌” رحماء بینهم” در كنار هموطنان عزيز سیل‌زده آغاز كرد و تلاش شبانه‌روزی تا اين لحظه ادامه دارد.

اينجانب با كمال خضوع، شكرگزار درگاه خداوند بزرگ هستم كه نعمت پوشيدن لباس مقدس ارتش جمهوري اسلامي ايران و فرصت خدمت به اين ملت بزرگ را نصيب ما كرد. اين روزها در همه‌جا، ما در معرض محبت‌های بی‌نظیر مردمي هستيم كه با وجود اينكه دچار خسارت‌های سنگين و بعضاً جبران نشدني هستند، فرزندان و برادران سرباز خود را با بزرگواري مورد عنايت قرار می‌دهند.

خداوند بزرگ را بر نعمت سربازي چنين ملت بزرگواری شاكريم و اين محبتها، روحيه و انگيزه فرزندان ارتشی اين ملت را براي خدمت بيشتر مضاعف خواهد كرد.

بر خود لازم مي دانم، درود، سلام و تقدير خود را تقديم خانواده‌های فهيم و صبور ارتشيان غيرتمند كنم كه علاوه بر همه مأموریت‌های معمول، امسال تمام زمان تعطيلات را بدون حضور مردان خود كه در عرصه دفاع و ياوري سیل‌زدگان بودند گذراندند و با رفتار خوب خود موجب دلگرمي ما بودند و هستند.

ارتش با ويژگي شناخته شده معنويت محوري، انضباط، سلسله‌ مراتب و سلامت كاركنان آماده‌تر از هر زمان ديگري بی‌قرار اجراي مأموریت‌های واگذاري است؛ لذا با اطمينان و اعتماد كامل به همر‌زمان فداكار، به پيشگاه فرماندهي معظم كل قوا اعلام آمادگي و بی‌تابی آحاد رزمندگان ارتش را معروض می‌دارم و با تعظيم در مقابل مقام والاي شهدا و تكريم خانواده‌های محترم آنها، جانبازان عزيز، آزادگان سرافراز، پيشكسوتان و بازنشستگان گرانقدر، دست و بازوي همرزمان عزيز را می‌بوسم و قدردان نقش تعيين كننده خانواده‌های فهيم و صبور آنها‌ هستم و براي همه سالي پر خير و بركت آرزو می‌کنم. والسلام عليكم و رحمه الله و برکاته.

فرمانده كل ارتش جمهوري اسلامي ايران

سرلشكر ستاد سيد عبدالرحيم موسوي