سردار سرتیپ پاسدار علی‌اکبر پورجمشیدیان:

پیام رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه مقابله با دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان است

به گزارش نویدتهران،معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به پیام رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه برای دشمنان گفت: پیام این رزمایش برای دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان مردم منطقه، پیام اقتدار، مقاومت و مقابله با دسیسه‌ها و دشمنی‌های آن‌ها است.

سردار سرتیپ پاسدار علی‌اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه در گفت‌وگویی درباره رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه که در منطقه عمومی ارس برگزار شد، گفت: رزمایش بزرگ اقتدار نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شعار ایران مقتدر جزو برنامه سالیانه رزمایش‌های این نیرو است.

وی افزود: رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه امسال در منطقه شمال غرب کشورمان در استان های آذربایجان شرقی و اردبیل در حاشیه رود ارس با پیام صلح و دوستی برای همه همسایگان و دوستان ایران اسلامی برگزار شد.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به پیام رزمایش اقتدار این نیرو برای دشمنان اظهار کرد: پیام این رزمایش برای دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان مردم منطقه پیام اقتدار، مقاومت و مقابله با دسیسه‌ها و دشمنی‌های آن‌ها است.

وی ادامه داد: رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه در راستای ایجاد امنیت پایدار در منطقه شمال غرب و تامین منافع ملی کشور عزیز و مردم بزرگوار ایران اسلامی است. همچنین، ایجاد امنیت برای مردم منطقه از جمله اهداف برگزاری این رزمایش بود.

سردار پورجمشیدیان با اشاره به مراحل مختلف رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: ما همه آنچه که در عملیات‌های نظامی مورد نیاز است تا نیروهای رزمی ما تمرین کنند را در دستور کار داشتیم. عبور از رودخانه نیز یکی از برنامه‌های تمرینی این رزمایش بود که با موفقیت انجام شد.

بنا بر این گزارش، رزمایش نیروی زمینی سپاه با نام «ایران مقتدر» از دوشنبه تا پنجشنبه هفته گذشته به مدت چهار روز در منطقه عمومی ارس واقع در استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل برگزار شد.