پیام دکتررحمانی به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی

به گزارش نویدتهران،وزیر کشور در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و كاركنان خدوم و زحمتكش نيروي انتظامي در سراسر كشور تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام دکتر رحمانی فضلی به شرح ذیل است؛

بسمه تعالي
سردار سرتيپ پاسدار حسين اشتري
فرمانده محترم نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران
تاريخ پرفراز و نشيب انقلاب اسلامي ايران همواره مشحون و مملو از افتخارها و سربلندي‌هايي است كه صفحات اين كتاب درخشان به واسطه رشادت‌هاي فرزندان مؤمن، جان بر كف و انقلاب اين مرز و بوم رقم خورده است. بلاترديد در اين ميان بخش بسيار بزرگي از اين صفحات زرين مرهون تلاش‌هاي مخلصانه، مؤمنانه و بي‌دريغ فرزندان اين مرز و بوم است كه پاي در راه حفظ نظم و ارزش‌هاي اين انقلاب نهاده و در اين مسير لباس سبز خدمت و ايثار را در بر كردند. از همين‌رو فرارسيدن هفته ناجا فرصت مغتنمي است كه اقدامات مقتدرانه و هوشمندانه نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در تأمين نظم و امنيت پايدار- كه به فرموده رسول اكرم(ص) يكي از دو نعمت ناشناخته نزد بشر است- به آحاد ملت شريف ايران اسلامي معرفي و بازنمايي شده و از زحمات شبانه‌روزي جان بركفان اين نيروي انقلابي و ولايتمدار تقدير و تشكر به عمل آيد.
اينجانب ضمن تكريم ياد و خاطره شهداي گران‌قدر و والامقام و تقدير از ايثارگران نيروي انتظامي، فرارسيدن هفته ناجا را به جنابعالي، فرماندهان و كاركنان خدوم و زحمتكش نيروي انتظامي در سراسر كشور تبريك و تهنيت عرض نموده و آرزومندم امنيت، اعتماد، سلامت، پويايي و نشاط حاصل فعاليت‌هاي جان بر كفان نيروي انتظامي باشد. عزت همگان را تحت رهبری هاي داهيانه فرمانده معظم كل قوا (مدظله‌العالي) از درگاه خداوند قادر و متعال آرزومندم./

جانشين فرماندهي معظم كل قوا در امور ناجا و وزير كشور
عبدالرضا رحماني فضلي