پیام دبیرحزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته بسیج

به گزارش نویدتهران،دکتر جهانی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
مقام معظم رهبری:
«تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد؛ این یک رکن اساسی است»
“پنجم آذر، سالروز تشکیل بسیج مستضعفان”، یکی از روزهای حماسه ساز و ماندگاری است که با نگاه حکیمانه امام راحل شکل گرفت و در امتداد آن با اندیشه بلند مقام معظم رهبری، به یکی از افتخارات بزرگ این سرزمین تبدیل شده است.
بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور است.بسیج در اذهان جامعه، الگوی اخلاص، پاکی و فداکاری بوده و حافظ دستاوردهای انقلاب می باشد. امام خمینی(ره)، معمار بزرگ انقلاب بسیج را بنیان نهاد تا در دفاع مقدس مقابل دشمن ، پیروزی را به ارمغان آورد و این همه مرهون نیروی اخلاص و ایمان بسیجیان بود
در روزشمار انقلاب اسلامی ایران، “روزهایی” هستند که هیچ گاه از حافظه تاریخی مان فراموش نمی شوند؛ روزهایی که یا سرگذشتی را آفریدند یا سرنوشتی را رقم زده اند.
بدون شک ملت بزرگ ایران، آسایش و آرامش امروز خود را مدیون غیور مردان و بسیجیانی است که با فداکاری و از خودگذشتگی خود نگذاشتند به نهال انقلاب آسیبی برسد و سرافرازانه و محکم سر جای خود ایستاده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافعان حرم، هفته بسیج مستضعفان را به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، بسیجیان آزاده و ایثارگران بسیجی تبریک گفته و از خداوند قادر و متعال عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.
دکتر رحیم جهانی
عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی