پیام تسلیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بمناسبت، درگذشت مرحومه مرضیه حدیدچی دباغ

%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%87

در پی درگذشت مرحومه خانم مرضیه حدیدچی دباغ از مبارزان پیشگام انقلاب اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.
در بخشی از این پیام آمده است: تربیت مکتبی و انقلابی، آن بانوی ارجمند را از مبارزان پیشگام انقلاب اسلامی و طلایه‌دار نقش‌آفرینی‌های بزرگ در عرصه دفاع از نهضت امام (ره) و ولایت فقیه قرار داده بود. او از نخستین روزهای حضور در کاروان انقلاب تا واپسین لحظات حیات آموزنده اش بر عهد و پیمان خود با امام امت و ولی فقیه زمان وفادار ماند و به ابدیت پیوست.
به گزارش نوید تهران و به نقل ازسپاه ، این پیام با اشاره به خدمات ارزنده مرحومه خانم مرضیه حدیدچی دباغ طی دوره تصدی فرماندهی سپاه همدان و حضور در مأموریت‌های سخت و دشوار تصریح کرده است: بی‌تردید یاد و خاطره این شیرزن انقلابی و ولایی به ویژه در سنگر فرماندهی سپاه همدان و مقابله با ضد انقلاب در کردستان و نمایندگی در هیأت اعزامی امام خمینی (ره) برای ابلاغ پیام ایشان به گورباچف و نیز نمایندگی مردم در سه دوره مجلس شورای اسلامی در حافظه تاریخی ملت ایران زنده و آنان را به ایستادگی و پایبندی بر اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی و تلاش صادقانه و بی‌ادعا برای حفظ و بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی فرا می‌خواند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان این پیام با تسلیت درگذشت خانم مرضیه حدیدچی دباغ از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحومه غفران و رضوان الهی و برای بازماندگان و یادگاران آن بانوی ارجمند صبر و شکیبایی طلب کرده است.