پیام تبریک سرلشکر باقری بمناسبت روز پرستار

به گزارش نویدتهران، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با گرامیداشت سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، اهتمام مراکز درمانی نیروهای مسلح به تکریم بیماران و تسکین آلام دردمندان را مورد تأکید قرار داد.

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بمناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار پیامی صادر کردند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هرکس یک شب از بیماری پرستاری نماید، چون برقی جهنده از صراط می گذرد و با حضرت خلیل محشور خواهد گشت.«حضرت رسول اکرم (ص)»

روز پنجم جمادی الاول، سالروز میلاد نورانی بزرگ پرستار کربلا، الگوی بردباری و آگاهی، تربیت یافته مکتب فاطمی، حضرت زینب کبری (س) بر همه رهپویان آن حضرت مخصوصا پرستاران مؤمن و فداکار نیروهای مسلح مبارک باد.

بی تردید امتداد نگاه و خدمت مهرآمیز در حرفه پرستاری، بارش باران امید، آگاهی و بهبودی را برای دردمندان و بیماران به ارمغان آورده و نسیم روح نواز زندگی و التیام آلام مجروحین را بشارت می دهد.

اینجانب این روز بزرگ را به جامعه پرستاری ایران عزیز – بویژه پرستاران پرتلاش شاغل در نیروهای مسلح – تهنیت عرض می نمایم و فرصت را مغتنم شمرده از تلاشهای بی شائبه و زحمات شبانه روزی پرستاران عزیز در ارائه خدمات درمانی به بیماران و همچنین ایفای نقش جهادی پرستاران ایثارگر در کمک به مجروحین عزیز جبهه مقاومت اسلامی صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.

انتظار می رود در راستای پاسداشت جایگاه معنوی شغل مقدس پرستاری همواره صفات عالیه پرستار نمونه تاریخ بشری حضرت زینب (س)، مورد بازخوانی، همت و تأسی پرستاران عزیز قرار گرفته و بیمارستانها و مراکز درمانی نیروهای مسلح الگوی برتر در تکریم بیماران و تسکین آلام دردمندان باشند.

سلامتی و سعادت شما پرستاران گرانقدر و خانواده های معززتان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت نموده و توفیقات روزافزونتان را در راه خدمت به آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی، تحت رهبری حکیمانه و خردمندانه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) عزیز آرزومندم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

سرلشکر پاسدار محمد باقری