پیام تبریک رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به افتخارآفرینان بازی های پارآسیایی 2018

به گزارش نویدتهران، سرلشکر باقری درپیامی افتخارآفرینی و درخشش کاروان ورزشی ایران در بازی های پارآسیایی 2018 جاکارتا را تبریک گفت.

در پی درخشش کاروان ورزشی ایران در بازی های پارآسیایی 2018 و کسب جایگاه سوم آسیا ، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی این موفقیت را تبریک گفت.

متن پیام سرلشکر باقری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش کم نظیر زنان و مردان ورزشکار ایرانی در بازی های پارآسیایی 2018 جاکارتا که با 136 مدال رنگارنگ و کسب جایگاه سوم قاره کهن رقم خورد، برگ زرین دیگری بر صحیفه ی افتخارات ایران اسلامی افزود.

این دستاورد بزرگ در شرایط خطیر امروز که دشمنان انقلاب و نظام اسلامی با حربه ی تحریم، جنگ اقتصادی و عملیات روانی در آرزوی تضعیف و انزوای ایران عزیز هستند، بیش از هر واقعیت دیگری، بیانگر ایمان، اقتدار و اراده مستحکم و خلل ناپذیر ملت ایران است که توسط کاروان ورزشی جانبازان، معلولین و نابینایان کشور در این آوردگاه بزرگ، تجلی یافته است.

اینجانب به نمایندگی از آحاد فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، این پیروزی درخشان را به جامعه ورزش و یکایک اعضای کاروان ورزشکاران کشورمان تبریک عرض می نمایم و تداوم توفیق و سربلندی آنان در سایر میدان های سترک پیش رو را در سایه الطاف و عنایات خداوندی آرزومندم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح