پیام استاندار تهران به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره)و قیام خونین۱۵ خردادماه

به گزارش نویدتهران،استاندار تهران در پیامی فرا رسیدن ایام الله قیام خونین ۱۵ خردادماه و رحلت جانگداز امام خمینی(ره) را تسلیت گفت.

متن پیام استاندار به این شرح است:

نیمه خردادماه هر سال یادآور خاطرات غم انگیز و حماسه آفرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است، رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در ۱۴ خردادماه ۶۸ و حماسه خونین ۱۵ خردادماه ۴۲ یادآور مصیبتی عظیم و اندوهی جانکاه است.

فرزندان سپید پوش وطن در روز ۱۵ خردادماه سال ۴۲ با مشت هایی گره کرده علیه رژیم ستمشاهی برگ دیگری از تاریخ زرین این مرز و بوم را نگاشتند. قیام ۱۵ خردادماه یادآور درخت تنومند نهضت اسلامی است که در بهمن ماه ۵۷ به بار نشست و ملت غیور ایران اسلامی این واقعه عظیم را به عنوان روز پیروزی،افتخار و سربلندی فراموش نخواهند کرد.

انقلاب شکوهمند اسلامی با نام امام خمینی(ره) عجین شده است،اینجانب ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ۱۴ خردادماه سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ شهدای قیام ١٥ خرداد به مردم و شهروندان عزیز استان تهران به ویژه مردم غیور شهرستان ورامین، از خداوند منان توفیق خدمت همگان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

محمدحسین مقیمی