رئیس پلیس پایتخت:

پلیس نسبت به همه اقشار جامعه نگاهی مسئولانه دارد

 

به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس پایتخت، حوزه امنیت اخلاقی را حوزه ای حساس دانست و گفت: پلیس نسبت به همه اقشار جامعه نگاهی مسئولانه دارد.

سردار حسین رحیمی  در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی ویژه کارکنان پلیس امنیت اخلاقی، اظهارداشت: شما کارکنان پلیس امنیت اخلاقی که حیا و عفاف را در جامعه ترویج می دهید، باید جایگاه خود را والا دانسته و از حساسیت آن آگاه باشید.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اهمیت آموزش در این حوزه، افزود: پلیس در زمینه ترویج امر حجاب و عفاف نسبت به گذشته عملکرد بهتر و بیشتری داشته و اگر اقدامات ناجا نبود، بخش مهمی از این حوزه در جامعه لطمه می خورد.

وی با اشاره به تلاش دشمنان در بخش های اقتصادی و به ویژه اجتماعی و فرهنگی، عنوان کرد: دشمن که در جنگ سخت راه به جایی نبرد، تلاش دارد با راه اندازی جنگ های نرم به خصوص در زمینه عفاف و حجاب به جامعه اسلامی ما ضربه وارد کند.

فرمانده انتظامی پایتخت، جایگاه و ارزش کار کارکنان پلیس امنیت اخلاقی را در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر، والا دانست و گفت: باید در این مسیر با تمام قدرت و توان ایستاد و از تبلیغات منفی دشمن نترسید.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه جامعه ای معتبر به حساب می آید که در آن حیا و عفت عمومی و خصوصی رعایت شود، گفت: دشمن با تمام توان در جبهه های فرهنگی و اجتماعی در حال فعالیت است و ما باید عاقلانه و با برنامه جلوی دشمن ایستادگی کنیم.

این مقام ارشد انتظامی، حوزه امنیت اخلاقی خصوصا، حجاب را امری حساس و مهم برشمرد و افزود: پلیس امنیت اخلاقی فرایند جدید را در این زمینه به کار بسته که شامل، آموزش های اجتماعی، روانشناختی و اخلاقی است.

رئیس پلیس پایتخت، نگاه پلیس را به جامعه مسئولانه دانست و خاطرنشان کرد: ما برای هدفی والا به میدان آمده ایم و در این راه نهایت صبر را در برابر ناملایمات خواهیم داشت و پای هدف خود می ایستیم.