سردار رحیمی خبر داد:

پاکسازی محلات شوش، مولوی و هرندی از بیش از ۴ هزار معتاد پرخطر/ اهتمام پلیس پایتخت برای پاکسازی محلات این مناطق

به گزارش نویدتهران، رئیس پلیس پایتخت با اشاره به گذشت ۲۰ روز از اجرای طرح پاکسازی محلات شوش، مولوی و هرندی از دستگیری ۴ هزار معتاد پرخطر از زمان اجرای طرح تاکنون خبرداد.

سردار رحیمی در گفت و گو یی با اشاره به گذشت ۲۰ روز از اجرای طرح پاکسازی محلات شوش ، مولوی و هرندی، اظهارداشت: طی این مدت، ۲۱ قاچاقچی و ۷۹۳ خرده فروش مواد افیونی در محدوده شوش ، مولوی و هرندی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه های آنها بیش از ۲۲۰ کیلوگرم انواع مخدر کشف شده است .

وی به جمع آوری ۴ هزار و ۹۰ معتاد پرخطر ، ۱۳۱ معتاد متجاهر زن و ۶۰۵ کارتن خواب از سطح معابر شهری این مناطق اشاره و بیان کرد: افراد دستگیر شده پس از پالایش و غربالگری تحویل مراکز بازپروری شدند .

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: از زمان اجرای این طرح تاکنون، ۸۷ بار منزل پلاک قرمز به همراه ۶۳۵ اتاق متعلق به موادفروشان در مناطق شوش ، مولوی و به ویژه منطقه هرندی پلمپ شده است .

این مقام ارشد انتظامی به تعامل و همکاری صمیمانه دادسرای ناحیه ۲۰ تهران به ویژه سرپرست محترم این دادسرا جناب آقای ابوالحسنی وجود دارد . با پلیس مبارزه با موادمخدر اشاره و خاطرنشان کرد: طی این مدت، ۱۷ مسجد مستقر در این مناطق اقدامات فرهنگی خود را در راستای سالم سازی مناطق مزبور آغاز کرده اند.

سردار رحیمی اعلام کرد: برخورد قاطع با معتادان متجاهر و دستگیری خرده فروشان موادمخدر این مناطق و نیز توجه به اماکن و کانون های تخلف نظیر منازل جرم خیز و پاتوق های خانگی، کماکان در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد .

رئیس پلیس پایتخت در خاتمه تصریح کرد: مناطق شوش ، مولوی و هرندی دیگر مکان امنی برای معتادان ، سوداگران و فروشندگان موادمخدر نخواهد بود .