فرمانده سپاه جلفا:

ولایت پذیری مهم ترین عامل خنثی کردن توطئه دشمنان است

به گزارش نویدتهران،فرمانده سپاه جلفا در دیدار با امام جمعه جلفا و در جمع مسئولان شهرستان ولایت پذیری را مهم ترین عامل خنثی کردن توطئه های دشمنان عنوان کرد.

خلیل شریفی گفت: شهیدان و رزمندگان مقتدر ایران در دوران دفاع مقدس به دنیا ثابت کردند که این ملت همیشه بیدار و در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های این انقلاب آماده جان‌فشانی و ایثارگری از حریم ولایت هستند.

وی اظهار داشت: در جنگ تحمیلی با الگوپذیری از منش، اخلاق، جان‌فشانی و ایثارگری درس‌هایی گرفتیم که امروزه به برکت خون همین شهیدان توانسته‌ایم در ساخت تجهیزات نظامی خودکفا باشیم که این دستاوردها به برکت خون شهدا و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب به‌وجود آمده است.

عضو شورای تامین شهرستان با اشاره به هجمه‌های عظیم تبلیغاتی و فرهنگی دشمن در شرایط فعلی، بیان کرد: ایستادگی در برابر این هجمه های عظیم تنها با اتکا به نیروی خودباوری، همت، ولایت‌پذیری و ایمان به مردم امکان‌پذیر است، چراکه یکی از حربه‌های دشمنان در عصر حاضر نا‌امید کردن مردم ایران اسلامی نسبت به نظام و انقلاب اسلامی است.

شریفی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، مصون ماندن انقلاب و کشور از گزند دشمنان قسم خورده، امنیت و آسایش مثال زدنی درکشور، صدور انقلاب وپیروی و تبعیت از مقام معظم رهبری از برکات و دستاوردهای عظیم دفاع مقدس است که باید بدرستی برای نسل های آینده تبیین و تشریح شود تا هدف ارزشمند شهدای والامقام، ایثارگران و جانبازان دراین مسیر به فراموشی سپرده نشود.

فرمانده سپاه جلفا در پایان گفت: دفاع مقدس بدون تردید انقلاب ایران را بیمه کرد و برکات و خیرات وصف ناپذیری را نصیب ملت و کشورمان کرد و همین عزت و سرافرازی ایران اسلامی، در سایه پاسداشت ارزش های والای نظام، خون شهدا و رهبری حکیمانه و مدبرانه امام راحل عظیم الشأن و مقام معظم رهبری بوده است.