سردارحسین اشتری:

وضعیت امنیت در شرق کشور، مطلوب است

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی گفت: بحمدالله وضعیت امنیت در شرق میهن اسلامی مطلوب است و در هر نقطه از جدار مرزی اگر تحرکی صورت گیرد با هوشیاری مرزداران عزیز خنثی می شود.

سردارحسین اشتری در جمع خبرنگاران در فرودگاه زابل، اظهار داشت: توفیق داشتیم روز گذشته بازدیدی از منطقه سیستان و پاسگاه های مرزی و انتظامی انجام دهیم، الحمدلله همکاران از روحیه و آمادگی بسیار خوبی برخوردار هستند.

فرمانده نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: روز گذشته دیداری با سران طوایف صورت گرفت و ملاقاتی هم با همکاران عزیز انجام شد؛ امیدواریم این آمادگی ها روز به روز با همکاری، مساعدت و رشادت های این عزیزان ارتقاء یابد .

این مقام ارشد انتظامی گفت: بحمدالله وضعیت امنیت در شرق میهن اسلامی مطلوب است و در هر نقطه از جدار مرزی اگر تحرکی صورت گیرد با هوشیاری مرزداران عزیز خنثی می شود.

وی درباره قاچاق سوخت و کالا، گفت: اقدامات خوبی در این رابطه صورت گرفته و در سال جاری گسترش خواهد یافت؛ نیروی انتظامی امنیت را برای کسانی که قصد دارند کارگاه های تولیدی در منطقه ایجاد یا گسترش دهند، ارتقاء می دهد تا آنان با خیالی آسوده و در امنیت کامل به تجارت قانونی بپردازند.

سردار اشتری در خاتمه گفت: بحمدالله بین نیروهای مسلح و مردم همدلی و وحدت وجود دارد و امیدواریم این وحدت و همدلی روز به روز گسترش یابد و منجر به ارتقاء امنیت در همه بخش ها شود.