در پیامی؛

وزیر اطلاعات به مناسبت حضور ملت شریف ایران در حماسه پرشور انتخابات تشکر کرد

به گزارش نویدتهران،دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات؛ در پیامی به مناسبت حماسه پرشور انتخابات دوازدهمین دوره ی ریاست جمهوری و پنجمین دوره ی شورای اسلامی شهر و روستا تشکر کرد.
حرکت غرور آفرین شما ملت انقلابی و غیرتمند ایران اسلامی را در انتخابات سرنوشت ساز 29 اردیبهشت که بحق نماد مردم سالاری دینی است ، تبریک گفته ، همت بلندتان را ارج می نهیم و خداوند منان را بابت این توفیق شاکریم .
حضور بموقع شما زنان و مردان و اقشار مختلف جامعه در صحنه های خطیرکشور ، امنیت ملی و مشروعیت نظام را تضمین نموده است و بحق که تجربه ی امنیت پایدار کشور در سالهای اخیر مدیون همین شناخت درست و حضور بموقع مردم می باشد که جهانیان و مدعیان دروغین دمکراسی در جهان غرب را نیز به تعظیم واداشته است .
سربازان گمنام امام زمان (عج) به وجود و حضور شما ملت شرافتمند ، ولایت مدارو همیشه در صحنه افتخار میکنند و از خداوند قادر توفیق پیمودن راه شهدای عزیز ، امام شهداء (ره) ، سلامتی و طول عمر با عزت مقام معظم رهبری و عزت و سربلندی جاودانه همه ی مردم عزیز را خواستارند و حماسه ی شکوهمند ملی را به رهبر فرزانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی ) و حجه الإسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب و همه ی آحاد ملت شریفمان تبریک و تهنیت عرض می نمایند.