حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی:

ورود سپاه به عرصه حفاظت از شخصیت ها دشمن را به شکست کشاند

به گزارش نویدتهران،نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکهاین انقلاب به دلیل تاثیرگذاری خود، دشمن زیاد دارد و چون زنده و پویا است، محافظ و پاسدار می خواهد.، گفت: ورود سپاه با دستور امام(ره) و حفاظت از شخصیت ها، دشمن را در این میدان به خاک ذلت و شکست کشاند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه طی سخنانی در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت انصارالمهدی(عج) اظهار داشت: در دوران سخت نا امنی که در ابتدای پیروزی انقلاب به وجود آمده بود، هر روز صبح که رادیو را روشن می کردیم، منتظر بودیم تا بگوید شب گذشته چه کسی ترور شده است اما ورود سپاه با دستور امام(ره) و حفاظت از شخصیت ها، دشمن را در این میدان به خاک ذلت و شکست کشاند.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی افزود: مهم این است که موفقیت های امروزمان را تنها به حساب توانمندی هایمان نگذاریم، باید آن را از لطف و فضل الهی بدانیم.

وی گفت: انقلاب اسلامی با وجود همه دشمنی ها چهل ساله شد و ماندگاری آن با وجود این همه دشمنی ها معجزه الهی است و این اولین بار در طول تاریخ است که یک نظام الهی و ولایی چهل ساله می شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه گذشته ما به برکت شهدا، گذشته آبادی است، تصریح کرد: این انقلاب به دلیل تاثیرگذاری خود، دشمن زیاد دارد و چون زنده و پویا است، محافظ و پاسدار می خواهد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه فلسفه وجودی سپاه حفاظت و پاسداری از انقلاب است، تاکید کرد: دشمن امروز در برابر انقلاب اسلامی به جمع بندی خطرناکی رسیده است، البته به جایی نخواهد رسید اما خلاصه این جمع بندی این است که در صدر اسلام یهود و مشرکین و منافقین با همه توطئه و جنگ ها نتوانستند مسلمانان را شکست دهند، اما زمانی توانستند موفق شوند که با مسلمانان به اسلام حمله کنند.

وی ادامه داد: امروز حرف استکبار این است که مردم را در برابر انقلاب اسلامی قرار دهد و هنرپیشه این توطئه را هم از میان انقلابیون انتخاب کند و متاسفانه برخی با سوء مدیریت خود، نقش هنرپیشگی را ایفا می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی افزود: سپاه برای اینکه سنگرنشین انقلاب باقی بماند و از آن در برابر همه توطئه ها حفاظت کند، نیازمند امکانات و تجهیزاتی مانند موشک است و امروز اگر کسانی می‌گویند موشک نمیخواهیم، نمی فهمند که این موشک است که لرزه به جان رژیم صهیونیستی انداخته است.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: البته مهمتر از این تجهیزات، قوت درونی سپاه است که در کنار قوت بیرونی آن موثر خواهد بود و این قدرت درونی همان معنویت است. باید مواظب باشیم چراکه دشمن میخواهد این قوت درونی را از ما بگیرد.