سردار سلامی در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز :

واکنش ما به عملیات تروریستی اهواز پشیمان کننده، ویران گر و نابودکننده خواهد بود

به گزارش نویدتهران، جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه انتقام سختی از دشمنان می گیریم، گفت: قول می دهیم که واکنش ما به عملیات تروریستی اهواز پشیمان کننده، ویران گر و نابودکننده باشد.

سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدای حادثه تروریستی اهواز با بیان اینکه خوزستان بیرق دار عزاداری و پرچم دار فداکاری و سرزمین آزمون های بزرگ است، گفت: امروز اهواز درخشان ترین شهر عالم روی زمین است؛ بیرق ها همچنان در اهتزاز است و قلب های مردمان این سرزمین سرشار از شوق و شور شده و دوباره به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه امروز ۲۴ ستاره درخشان تا عرش تشییع می شوند تا اوراق زرین دیگری بر سپهر افتخارات این سرزمین بدرخشد، اظهار کرد : هیچ کس گمان نکند مردمانی که در هشت سال دوران باشکوه دفاع مقدس از غرش بمب ها، موشک ها و انفجار توپ ها نترسیدند و نلرزیدند، امروز از حرکت چهار پشه در بیشه شیران نگران شوند.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه تاکید کرد: حضور پرشور مردم در آیین تشییع شهدا و این دریای مواج اما با اطمینان، آرام و با صلابت ، امروز آمده اند تا محاسبات دشمنان را بهم بزنند و این حضور معنادار نشان می دهد که معجزه خون شهدا وحدت، یکپارچگی و دمیدن روح عاشورا در جامعه است.

وی با تاکید بر اینکه می دانیم کانون طراحی این توطئه ها کجاست، گفت: آنان که مردان و زنان این سرزمین را بی گناه می کشند هیچ حجتی ندارند؛ از آنها سئوال می کنیم به کدامین گناه این افراد بی گناه را به خاک و خون کشیدید؟ آیا این مردمان موحد و خداپرست مگر کفار بودند.

سردار سلامی تصریح کرد : این جنایت هولناک پرده تزویر مثلث آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود را برداشت؛ آنها که دم از حمایت از مردمان شریف عرب که سردسته آنها رژیم سعودی است، می زنند ،آیا می دانند تعداد زیادی از شهیدان از همین مردمان بودند؟ خون عرب، لر و فارس در هم آمیخته شد.

وی با هشدار به حامیان تروریست ها و تاکید بر اینکه انتقام سختی از دشمنان می گیریم ،اعلام کرد: صهیونیست ها واکنش و انتقام ما را زمانی که دانشمندانمان را در خیابان ها ترور کردند، شهید الله دادی را در جولان به شهادت رساندند و در سایر صحنه ها دیده اند.

سردار سلامی در ادامه با بیان اینکه آمریکا وصهیونیست ها تنها شکست خوردن را یاد گرفته اند، گفت: امروز حزب الله مقتدرانه رژیم صهیونیستی را در مرز بین مرگ و بقا نگه داشته است. دشمنان نتوانستند نقشه صلح و خاورمیانه جدید را به سرانجام رسانده یا سوریه را تجزیه و نظام بشار اسد را تجزیه کنند؛ آنها نتوانستند عراق را تجزیه و بر آن سیطره سیاسی پیدا کنند و این مهم به برکت گفتمان انقلاب اسلامی و هواداران انقلاب که آنجا بوده و خواهند بود محقق شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه به ملت ایران قول می دهیم که واکنش ما به این ماجرا پشیمان کننده، ویران گر و نابودکننده باشد، گفت: هیچ کس نمی تواند بر کودکان این سرزمین بتازد و به تمام کسانی که پشت این ماجرا هستند هشدار می دهیم.

سردار سلامی در پایان خطاب به مردم گفت: درود خداوند بر اهواز و خوزستان و جان ما فدای همه شما و خاک کف پای شما را به چشم کشیده و به آن افتخار می کنیم.