فرمانده مرزبانی ناجا؛

هیچ دغدغه ای در مرزهای شمالغرب کشور وجود ندارد

به گزارش نویدتهران،فرمانده مرزبانی ناجا گفت: هیچ دغدغه ای در مرزهای شمالغرب وجود ندارد.
سردار “قاسم رضایی” در آیین تکریم و معارفه فرماندهان مرزبانی استان آذربایجان غربی اظهار داشت: استان آذربایجان غربی در تاریخ انقلاب اسلامی، استانی مقاوم و نامدار در شکستن توطئه دشمنان نظام مقدس است و 12 هزار شهید گلگون کفن تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره بر لزوم رونق کسب و کار در مناطق مرزی ادامه داد: از سرمایه گذاران بخش خصوصی و دولتی استقبال می کنیم.

سردار رضایی با اشاره به امنیت بالا در شمالغرب کشور تاکید کرد:امنیت مطلوبی که در مرزهای منطقه شمالغرب حاکم است نشان از وحدت و انسجام مردم و مرزنشینان در این منطقه دارد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به تهدیدات پیرامونی مرزهای جمهوری اسلامی ایران افزود: هیچ کشوری درجهان به اندازه جمهوری اسلامی ایران تهدیدات مرزی ندارد اما به برکت انقلاب اسلامی و تبعیت از ولی فقیه امنیت کامل در مرزها حاکم است و استان آذربایجان غربی به واسطه همسایگی با سه کشور دارای 770 کیلومتر مرز مشترک می باشد که در حوزه امنیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

سردار رضایی در ادامه به اقتدار مرزبانی کشور در مرزهای سراسر کشوراشاره و خاطر نشان کرد: مرزبانان در راهپیمایی اربعین در مرزهای چهارگانه شبانه روز به زوار خدمت کردند و اینکه در یک شبانه روز ۵۵۰ هزار نفر زائر بدون هیچ مشکلی از مرز تردد داشته اند، نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است که حماسه پیاده روی اربعین را رقم زد.

گفتنی است در پایان از زحمات سرهنگ ” فردین پیری ” سرپرست فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان غربی تقدیر و سردار ” یحیی حسین خانی ” به عنوان فرمانده مرزبانی استان آذربایجان غربی منصوب شد.