سردارحسین اشتری:

هيچ نقطه ناامني در كشور نداريم

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز كردستان در شرايط بسيار خوبي از لحاظ امنيت قرار دارد که مثال زدني است، گفت: وحدت و همدلي میان اقشار مختلف مردم يكي از پايه هاي اين امنيت است.

سردارحسین اشتری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی کردستان با تقدیر از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، روحانیون و ماموستاهای استان، اظهار داشت: مردم کردستان با رشادت ها و ايثارگري هاي خويش همواره یار و یاور انقلاب و نيروهاي رزمنده بوده اند.

وی ادامه داد: امنیت امروز، مرهون خون شهدا و عزیزانی است که در دهه های گذشته برای تامین امنیت با مظلومیت در این استان به شهادت رسیده اند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب، نیروهای معاند و گروه هایی مانند کومله، دموکرات و یا چریک های فدایی تشکیل شدند که با حمایت آمریکا و استکبار جهانی با شعار دفاع از مردم، جنایات بزرگی را مرتکب شدند و اکنون به زباله دان تاریخ پیوسته اند اما جنايت ها و كارهاي ضدانساني آن ها در تاريخ اين سرزمين ثبت شده است.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: مردم غیرتمند، هوشیار و با ایمان استان کردستان در کنار رزمندگان از حقوق خود دفاع کردند و در دفاع از مرز کشور خود حماسه های بی شماری آفریدند که در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد ماند.

وی به ناامنی هایی که در گذشته در منطقه کردستان وجود داشت، اشاره و تصریح کرد: در ابتدای دوران انقلاب ناامنی های بسیاری در این استان وجود داشت که با رهنمودهای امام (ره)، مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم، امروز كردستان در شرايط بسيار خوبي از لحاظ امنيت قرار دارد که مثال زدني است؛ بايد گفت وحدت، همدلي و هماهنگی که میان اقشار مختلف مردم و همچنین مسئولان استان وجود دارد، باعث ایجاد و برقراری امنیت پایدار در منطقه بوده است .

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه وحدت و همدلي بين اقشار مختلف مردم يكي از پايه هاي امنيت است، گفت: همه ما باید قدردان این امنیت باشیم و هیچ گاه شهدای عزیز و نیز پیشمرگان کرد را که در کنار رزمندگان، غیرتمندانه جنگیدند و امنیت را برای مردم به ارمغان آوردند، از یاد نبریم.

سردار اشتری تأکید کرد: دشمنان به دنبال اين هستند تا امنيت و ثبات در ايران را بر هم بزنند اما به فضل الهي، توطئه های شان خنثی شد و آنها تاكنون نتوانستند به نیت پلید خود برسند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه جنايات و توطئه هاي تروريستي در كشورهاي عراق و سوريه و ديگر نقاط همگي اهدافي را دنبال كرد كه آن هم ضربه زدن به اسلام و مسلمانان است، ادامه داد: امروز استكبار جهاني و در راس آن آمريكايي ها در صدد هستند تا علاوه بر آسیب زدن به مردم، در تمامي عرصه ها ورود پيدا كنند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخشي ديگر از سخنان خود به توطئه هاي اقتصادي دشمنان اشاره كرد و گفت: با هوشياري مردم، خوشبختانه مشكلي در اين عرصه پيش نيامد، می توان به برنامه ویژه آنها براي سيزده آبان که به خيال خود مي خواستند موج دوم تحريم ها را آغاز و روحيه استكبارستيزانه مردم ايران را خدشه دار كنند،اشاره کرد اما به فضل الهي مردم در سايه رهنمودهاي مقام معظم رهبري(مدظله العالی) توانستند توطئه هاي آنان را خنثي كنند.

فرمانده ناجا ادامه داد: دشمنان از هم اكنون در حال برنامه ريزي براي تحت الشُعَاع قرار دادن جشن هاي چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي هستند اما با شناختي كه از ملت ايران داريم بدون شك ٢٢ بهمن باشكوه تري خواهيم داشت.

فرمانده ناجا با تأکید بر وحدت و یکپارچگی بین اهل تسنن و شیعه در استان کردستان، این وحدت را نعمت خداوند دانست و از همه کسانی که در راستای آن تلاش می کنند، قدردانی کرد و گفت: مردم استان در سایه رهبری توانسته اند بسیاری از توطئه های دشمنان را که برای برهم زدن امنیت کردستان انجام گرفته نقش بر آب کنند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخشي ديگر از سخنان خود از زحمات سردار “خرم نيا” در طول خدمت در كردستان تقدير كرد و گفت: اقتدار توام با رأفت، مهرباني و عدالت در كنار تعامل خوب با مردم و حضور در صحنه از ويژگي هاي مديريتي سردار خرم نيا در كردستان بود، كه شايسته تقدير است.

سردار اشتری ادامه داد: سردار “علی آزادي” داراي تجربه و توانمندي بالایی است و خدمات قابل توجهي را در استان زنجان به مردم آن خطه ارايه كرده است؛ اميدواريم در سايه تعامل با مردم و همراهي همه جانبه شوراي تأمين و مسئولان استان کردستان شاهد تداوم روند رو به رشد و شتاب هرچه بيشتر فعاليت هاي نيروي انتظامي در استان باشيم.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: اميد است، تمام فعاليت هاي ما در مسير شهدا و قدم نهادن در این مسير باشد و شرمنده این عزیزان نباشيم.