سردار فدوي در دانشگاه شاهد:

هيچ قدرتي جرات حمله به ايران را ندارد

به گزارش نویدتهران،جانشین فرمانده کل سپاه گفت: کشور ما به قدرت بازدارندگی در برابر دشمنان دست یافته است و هیچ قدرتی جرات حمله به ایران را ندارد.

دریادار پاسدارعلی فدویجانشین فرمانده کل سپاه در نهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه شاهد، ضرر اقدام علیه ایران را بيشتر از نفعش دانست و افزود: دشمنان به قدرت ما اقرار می ‌کنند و شرایط به گونه اي است که خود آنها به دنبال يافتن قدرت بازدارندگی در برابر ایران هستند.

دریادارفدوي گفت: دشمنان در شرایط کنونی به مرحله التماس رسیده‌اند تا از مخمصه یمن و دیگر کشورها نجات یابند.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه حوادث اخیر نشان دهنده ضعف دشمنان است و این ایران است که برتری در برابر دشمنان دارد ادامه داد: ۴۰ سال است که آمریکا با انقلاب اسلامی ایران دشمنی دارد و تمام توان خود را برای ضربه‌ زدن به انقلاب اسلامی به کار گرفته، اما همواره در تلاش‌های خود ناکام مانده است.

جانشين فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکهماهيت دشمنی آمریکا با ملت ایران رويارويي حق و باطل است و این دو هیچگاه در کنار یکدیگر قرار نمی‌گیرند گفت: با نگاه به ماهیت دشمنی آمریکا علیه ملت ایران مشخص می‌ شود که این ستیز بر سر مسائل فرهنگی، اقتصادی و سیاسی نیست زیرا در این صورت تاکنون این مشکلات برطرف و توافق‌هایی حاصل شده بود.

دریادار فدوي تصريح کرد: آمریکایی‌ها با اقدامات مختلف از طريق دست نشانده‌های خود نیز نتوانستند این انقلاب را از پای درآورند و در دفاع مقدس با مقاومت مردم ایران مواجه شدند و این مقاومت همچنان ادامه دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: در ابتدای انقلاب تقریبا همه چیز مورد نیاز را وارد و تنها نفت را صادر می‌کردیم اما اکنون به لطف مقاومت مردم این شرایط در کشور وجود ندارد.

دریادار فدوي تصريح کرد: با وجود تمامی این مشکلات، دشمنی‌ها و تحریم‌ها این قاعده‌های خداوند است که انقلاب را زنده نگه داشته و مستکبران عالم توان مقابله با جبهه الهی را ندارند.

وي با بیان اینکه این تعداد از شهید در راه خداوند دلیل محکمی بر الهی بودن انقلاب است، گفت: انقلاب ما به قدرت خداوند متصل است و هیچ کشوری توان مقابله با قدرت الهی را ندارد.

گفتنی است ؛ مراسم نهمين سالگرد تدفين شهداي گمنام با حضور دانشجويان و دانشگاهيان با اجراي برنامه هاي فرهنگي هنري از جمله شعرخواني،روايت گري دوران دفاع مقدس، همخواني و مداحي در صحن مسجد پيامبر اعظم(ص) دانشگاه شاهد برگزار شد.