دکترلاریجانی در بازدید از مرزهای آذربایجان غربی:

هوشیاری و بصیرت نیروهای مسلح ، توطئه های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده است

به گزارش نویدتهران،رییس مجلس شورای اسلامی با تقدیر از آمادگی نیروهای مسلح درتامین امنیت مرزها ،گفت: با هوشیاری و بصیرت نیروهای مسلح ، تمامی توطئه های شوم دشمنان نقش بر آب شده است.

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در بازدید از مرزهای آذربایجان غربی که به همراه سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه صورت گرفت ، امنیت حاکم بر مرزها را پایدار و مطلوب ارزیابی کرد و افزود: حضور نیروی زمینی سپاه همانند گذشته امنیت پایدار را در مرزها برقرار کرده و علاوه بر این، رزمندگان سپاه در حوزه های مهندسی و ساخت جاده ها در ارتفاعات و نقاط صعب العبور نیزاقدامات موثری را به انجام رسانده اند.

وی به نقش و حضور نیروهای نظامی و امنیتی در مرزها اشاره کرد و گفت: با حضور نیروهای نظامی و امنیتی، مرزهای آذربایجان غربی و کشور از وجود اشرار و معاندان و ضدانقلاب پاک شده و کشورمان از امنیتی پایدار و خوبی برخوردار است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیداری و آمادگی از اصول اساسی مقابله با دشمن از سوی نیرهای نظامی است، افزود: در سایه بیداری و آمادگی رزمندگان سپاه و سایر نیروهای نظامی است که دشمنان انقلاب اسلامی جرات جسارت به مرزهای ایران اسلامی را ندارند.

لاریجانی با تقدیر از آمادگی نیروهای مسلح در برقراری امنیت مرزها ،گفت: با هوشیاری و بصیرت نیروهای مسلح ، تمامی توطئه های شوم دشمنان نقش بر آب شده است.