پیام رئیس شورای مرکزی «جبهه منا» به مناسبت حلول سال نو؛

هنگامی می‎توان اعیاد را تبریک گفت که شاهد معاصی بزرگی چون اختلاس نباشیم

حجت‌الاسلام رحیمیان: هنگامی می‌توانیم شادمانه و از اعماق جان اعیاد را تبریک گوئیم که شاهد معاصی بزرگی چون اختلاس، تبعیض، مانور تجمل و اشرافیگری و بی‌عملی نسبت به رفع گرفتاری‌ها و رنج ملت بزرگ و انقلابی کشورمان نباشیم.

به گزارش نویدتهران وبه نقل ازجبهه مردم نیروهای انقلاب اسلامی،حجت‌الاسلام و المسلمین رحیمیان، رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی ،سال نو را به ملت شریف ایران تبریک گفت.

در بخشی از این پیام اظهار امیدواری شده تا ملت شریف ایران در انتخابات پیش رو، با مشارکت حداکثری و آگاهانه رهنمودها و مطالبات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مشروح این پیام در ادامه می‌آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم انا نرغب الیک فی دوله کریمه تعز بها الاسلام و اهله و تذل بها النفاق و اهله.

السلام علی ربیع الانام و نضره الایام؛

سلام بر بهار مردمان و سبزی روزگاران.

سلام بر ولی مطلق و واسطه فیض الهی حضرت ولی عصر «عج» و درود بر ارواح مطهر شهدا و امام شهدا.

فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت و همچنین ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی را به ملت شریف ایران تبریک عرض می کنم.

البته هنگامی می توانیم شادمانه و از اعماق جان اعیاد را تبریک گوئیم که شاهد معاصی بزرگی چون اختلاس، تبعیض، مانور تجمل و اشرافیگری و بی عملی نسبت به رفع گرفتاریها و رنج ملت بزرگ و انقلابی کشورمان نباشیم.

امیدواریم در سال پیش رو با مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات، دولتی روی کار آید که با تکیه به مردم و ظرفیت‌های خدادادی و عدم اعتماد به دشمن، رهنمودها و مطالبات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله‌العظمی خامنه‌ای را سرلوحه کار خود قرار دهد تا شاهد سرآغاز تحولی برای رفع مشکلات معیشتی، اجتماعی و فرهنگی ملت عزیز ایران باشیم؛ ان شاءالله.

محمد حسن رحیمیان

۳۰ اسفند ۱۳۹۵