رییس شورای اسلامی شهر تهران:

هنوز به گزینه‌ خاصی برای شهرداری تهران نرسیده‌ایم

به گزارش نویدتهران،رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تا زمانی که گزینه های شهرداری را انتخاب کنیم حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران است، گفت: اما هنوز به گزینه‌های خاصی نرسیده‌ایم.
محسن هاشمی رفسنجانی در پنجاه و پنجمین جلسه رسمی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای سرپرست شهرداری تهران آرزوی سلامتی و موفقیت داریم، گفت: امروز جلسه شورای شهر به بررسی استعفای شهردار و انتخاب سرپرست شهرداری تهران پرداخت و به خوبی توانست به وظایف خود عمل کند و در نهایت حسینی مکارم به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب شد.
وی با اشاره به اینکه برای انتخاب شهردار جلسات هم‌اندیشی را آغاز خواهیم کرد، گفت: به زودی شاخص‌های لازم برای شهردار تهران مشخص خواهد شد و از شهروندان نیز می‌خواهیم تا نامزدهایی را برای پست‌های مهم اعلام کنند و در اسرع وقت نسبت به انتخاب شهردار تهران اقدام خواهیم کرد.
هاشمی رفسنجانی ادامه داد: اجازه نخواهیم داد هیچ گونه وقفه‌ای در خدمات رسانی شهرداری تهران وارد شود.
رییس شورای اسلامی شهر تهران دلیل انتخاب حسینی مکارم را اشرافیت وی به مسائل اقتصادی و مالی شهر دانست و تصریح کرد: تا زمانی که گزینه های شهرداری را انتخاب کنیم مکارم سرپرست است؛ اما هنوز به گزینه‌های خاصی نرسیده‌ایم.